Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. február 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Hosszantartó, vízálló automata szemceruza.

k.natalia

2013. június 27.

Én arra a célra vettem, hogy az alsó szemhéjamat húzzam ki. Azonban, ha ezzel a ceruzával húzom, akkor összecsomósodik a szempillám tövében és le is kenődik, ahonnan pedig nem lehet csak sima vízzel lemosni, mert vízálló. Felső szemhéjon jól mutat, de ott jobban szeretem a tust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

Yndre

2013. február 16.

Nekem egy limitált kiadású arany színű van ebből a szemceruzából. Pozitívuma, hogy tényleg rendkívül tartós és valóban vízálló, pigmentációja is teljesen rendben van. Viszont az kevésbé tetszik, hogy nagyon kemény a hegye, nem olyan puha és krémes állagú mint például a Chanel vízálló automata ceruzája. Így nem is fed annyira egyenletesen, többször át kell húzni a szempilla tövén illetve a vízvonalon is. Ha a Chanel nálam 5 pontos, akkor ez csak 4-et ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.