Dior

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Valeria, Módosítva: 2024. április 30.

Kiszerelés:
Lelőhely:   parfümériák, online

• Folyékony alapozó szivacs, rétegezhető fedés.
  • Tojás alakú, ferdén vágott oldallal.
  • Sima oldala az alapozó eloszlatására szolgál
  • Gömbölyű oldala rétegzéshez és korrigálásra alkalmas
  • Hegyes végével a nehezen megközelíthető részek elérhetők

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Valeria

2024. május 7.

Én ezt többször újra vettem, de már nem.

Eleve azt feltételezem hogy egy sminkszivacs élettartama nem kb 1-2 alapozó élettartamának felel meg. Az alapvető ok amiért le kellett cserélnem az hogy egész egyszerűen bepenészedett. Azért merem ezt ide írni mert szerintem nem az én hibám: kimostam, kicsavartam, levegőztettem, hiába. Nem kevertem rajta többféle terméket. Nem a tubusból kentem rá hanem a levegőből cseppentettem rá. Mindegy mit csináltam ennek hamar vége lett. Az is problémám vele hogy a szép világos bézs színe hamar elveszik amint alapozó kerül rá, és azt kimosni belőle már semennyire nem lehet. De a legzavaróbb mégis az hogy túl kemény. Ettől kevésbé kellemes a használata, nehezebben átöblíthető, és talán a szűkebb pórusok miatt is penészedik.

Igazából további véleményeket várok, mert nem normális hogy egy Dior termékről ilyeneket kell írnom. Majd rájövök hol tévedek és akkor újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 7.

Én ezt többször újra vettem, de már nem.