Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

• Egy lifting hatású korrektor, mely lágyítja a finom vonalakat
  • Azonnal kisimítja az arc jellemvonásait
  • Láthatóan felfrissíti és megfiatalítja a szemkörnyékeket
  • A fáradtság jelei napról napra megszűnnek
  • Hibátlan,ragyogó és egyenletes arcbőrt eredményez

mamamiaKlauka

2017. augusztus 22.

Nekem nagyon nem volt jó . Én is 33 euroért vettem. DE nekem kalap kaki. Fénylett a bőrömön a szemem alatt, nem fedett semmit. Nem jó.
A Chanel sokkal jobb! Meg az estée lauder korrektora.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

A Chanel sokkal jobb! Meg az estée lauder korrektora.

La-Fee

2015. április 28.

Gyönyörü természetesen. 33 Euro, tökéletes fedés, nem szárít, nem ül be a ráncocskákba, nem irritál, csak fiatalít kinézetre. Kell ennél több? Nekem tetszik a szivacsos klasszikus aplikátora, szerintem praktikus. Kevés elég belöle, az allergiára hajlamos szemem alatti területet nem irritálja. Estig sem tünik el a szemem alól. Itt már csak szimpátia kérdése, ki melyik jó korrektort választja kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.