Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. július 10.

Lelőhely:   parfümériák, online

A sötét karikák azonnal megsemmisülnek, a szemkörnyék egységes és felderült lesz.

5 árnyalatban kapható

scisneros

2017. május 27.

Tökéletes! Egyet értek grund-dal, 10 csillagot miért nem lehet adni?!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

Tökéletes! Egyet értek grund-dal, 10 csillagot miért nem lehet adni?!

grund

2017. március 29.

Néhány pici pötty = mínusz öt év / plusz két óra alvás. Egy darabig próbálgattam ujjal, blender szivaccsal felvinni, a nyerő egy amúgy nem használt lapos alapozóecset lett. Nagyon kevés elég belőle, csodásan természetesen eggyé válik a bőrrel. Nem fed túl erősen, inkább csak felderíti a tekintetet és az arc sötétebb részeit. Én kedvezményes áron vettem, amúgy nem olcsó darab - szóval nem biztos, hogy újra fogom venni (bár ha azt nézzük, négyszer annyi anyag van benne mint a clinique airbrush concealerben..). Alap, hogy nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

timiss

2015. december 14.

Interneten keresztül rendeltem, de még így is elég borsos volt az ára. Nekem sajnos csalódás volt ez a korrektor, mert beleült a pólusaimba és a szem alatti ráncocskáimba is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.