Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: kókusz90, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. február 1.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a púdert! Pont az én bőrömnek való, értem ezalatt a színt és a típusát is. Én csak világos bőrűeknek ajánlom a fehérítő technológia miatt. De gy nagyon szép, egységes arcbőrt eredményez, de nem úgy nézek ki, mint akit lemeszeltek! Nagyon finom, selymes érzetet hagy a bőrömön, nem porzik, nagyon jó állaga van. A fedése közepes, nem csak mattító púder! Sőt, nagyon zsíros bőrű lányoknak nem ajánlom! Nem vonok le emiatt pontot, mert ez egy ilyen fejlesztésű púder, de nem egy extra matt felület ami 16 óráig ezt is ígéri! Matt, de van benne egy leheletnyi természetesség. Én ezt szeretem benne. :) Ja, és imádom hogy SPF25!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.