Diptyque Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Távoli keleti citrus: az Oyedo nevét Yedo (ajtó az öbölre) inspirálta, mely a mai Tokió ősi neve.  Ez a parfüm egy futurisztikus, nyüzsgő, szokatlan és energiával teli alkotás, épp olyan, mint amilyennek Tokyo is tűnik A Diptyque-től megszokhattuk, hogy különös, sőt különc illatokat készít: az Oyedo esetében sincs másképp. Ugyanis nemsokára illatos gyógynövények – kakukkfű, menta – és cédrus hűsíti le a citrust. Kiváló hatású kedélyjavító parfüm, különleges japán csemege. Egyike a legkülönlegesebb citrus illatoknak a Föld kerekén!

Illatjegyek: citrom, zöld mandarin, narancs, yuzu, kömény, menta, kakukkfű, tamarindusz (Tamarindus indica), fás jegyek.

Ár: üvegében 17900+posta költség/830Ft/ vagy 10 ml 3500+pk , Eladó: Marcsimagdi
Állapot: félig van, Helyszín: Hajdúhadház, fizetés: Fizetés banki utalást követően postázom

Cintia04

2018. április 13.

Ez egy fantasztikus, sziporkázó és vidám citrusos illat. Citromos, narancsos, mandarinos hűsítő limonádé. Rajtam nagyon ezek a jegyek dominálnak. Nagyon friss és gyümölcsösen édes narancsos, picit savanykás a citromtól és friss a mentától ami nem annyira dominál de érezhető, hogy van benne. A fás jegyek nem igazán jönnek elő a bőrömön így ez tényleg rajtam egy ízig-vérig citrusos, nagyon friss, üdítő illat lesz belőle. Kicsit emlékeztet gyermekkorom narancsos pezsgőtablettájára amit úgy szerettem. Jó volt visszarepülni az időbe. Tartóssága 5-6 óra eddig... kérdés a meleget mennyire fogja bírni(?). Számomra nem egy átlagos kis citrusos valami... nagyon megfogott... tekintve, hogy sosem érdekeltek a citrusos illatok de ez? Nagyon finom!💛

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

szabokrisztina7

2017. október 11.

Diptyque-rajongó vagyok, de ez csalódást okozott. Nagyon száraz és férfias, édesebbre számítottam a leírások alapján.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

hulcsi

2017. július 24.

Emberi testre nem,emberi hasikába viszont nagyon is való. Olyan fincsi hűsítő valami jutott eszembe róla,amibe rögtön beleharapnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Donna

2016. augusztus 9.

Elsőre a narancs és mandarin dominál, később inķább csak a mentát érzem. Sokáig szagolgattam míg végre valamihez kötni tudtam. Shisha kávézókban vannak hasonlóan fenséges menta illatok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Heloise

2016. május 24.

Szeretem a friss és zöld illatokat, de ez nekem is túl direkten citrusos, viszont különleges alkotás az is biztos. Érzem benne a mentát és a kakukkfüvet, mindkettőt imádom, de sajnos a sok citrus túlontúl elnyomja őket. A kezdeti harsányság nagyon hamar illan, és nem marad utána semmi maradandó emlék, még a finom gyógynövények illata sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 24.

galagonyanya

2015. április 29.

Nekem hűha... nagyon is az...! Mintát kaptam kedves ismerőstől, és úgy voltam vele, hát, a citrusos illatok nem a kedvenceim, de mivel Diptyque, nyitott lélekkel közelítek hozzá. Valami fantasztikus! Egyáltalán nem ilyenre számítottam! Az első pár perc az igazán élmény, szaglásztam magam ezerrel, hogy semmit ne mulasszak el, narancs, citrus, fűszerek, menta, valami zseniális! Aztán egyre inkább lineárissá vált, édes narancs-citrusillat lett belőle, jó érzés volt viselni. Egyetlen hátránya, hogy nem túl tartós, és ezt igencsak sérelmezem. Csakis ezért négy pont, egyébként sokkal több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Makk Zsuzsó

2014. október 19.

Érdekes, pont a nyüzsgő Tokio jut róla utoljára az eszembe, inkább valami mediterrán vidék. Nekem túl direkten citrusos. (Amúgy sem vagyok oda a citrusos illatokért.) Semmi hűha-élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 19.

szeliger

2014. augusztus 22.

Krémes, édes, szirupos, de ugyanakkor kissé kesernyés narancsillat szénás alapon. Persze, ha elolvasom, hogy a jegyei között a kakukkfű is szerepel, akkor ráfoghatom, hogy ez az, de én az első szaglászásnál szénára gondoltam. Kellemes, viselhető illat, de nagyon gyorsan elillan a bőrről, egy-két órán át érzem csak, utána szinte alig van nyoma. A hatósugara meglehetősen kicsi, ez nem feltétlenül nagy baj, mert a környezet számára nem feltétlenül olyan szórakoztató, mint annak aki viseli, ez is egy olyan illat, amit a saját kedvtelésére használ az ember. Érdemes kipróbálni, pár ml mintát beszerezni, mert igazán egyedi illatkompozíció, de rendes kiszerelést nem vennék belőle, az életben nem használnám el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

csakmoni

2012. október 26.

Valóban teljesen szokatlan illat, sokan szeretik. Én nem viselném szívesen, de élmény volt megismerkedni vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 26.

médea

2012. június 16.

Ez tényleg más mint a megszokott citrus alkotások, első szaglásra hihetetlen élményt nyújt. Én is amint megszagoltam a bőrömön rögtön elhatároztam, hogy ezt mindenképpen megveszem nyárra. Nagyon pezsgő, energiával teli illat. De aztán valamiért elbizonytalanodtam és nem vettem meg. Pont az ilyen nagyon karakteres illatok miatt először nagyon lelkesedem, aztán pont az ilyeneket unom meg a leghamarabb. Egyébként egy lineáris illat, az elejétől a végéig ugyan olyan. Mindenkinek ajánlom, hogy aki teheti próbálja ki, nagy élményben lesz része. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 16.