Diptyque Paris

Ár:   14 600 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2017. május 22.

Ár:   14 600 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Hajápolás

Rodosz a napsütötte, Görögországhoz tartozó sziget, ahol Nagy Sándor kora óta kifinomult hagyománnyal bír a testápolás. A gyönyörű szaténolaj selymessé teszi a bőrt, kiemeli a barnaságot, a haj pedig puha és fényes lesz. Mind a hajat, mind a bőrt természetesen ápolja. Speciális szárazolaj lévén a bőr (és a haj) a használat után nem marad olajos. A fantasztikus, mézes jázminillatáról pedig csak áradozni tudunk…

Fő alapanyagok: Jázminabszolút, Avokádóolaj, Achiote

Illat: Jázmin, Sáfrány, Ilang-ilang

Az Art Of Body Care termékekben nincsenek: ftalátok, szintetikus színezőanyagok, DEA, TEA, szilikonok, alumínium, parabének, glikolok, PEG, szulfátok.

Diptyque Satin Oil For Body and Hair és mad fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: kundus
Állapot: Használt, kép szerinti hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

Scara

2018. július 22.

Nagyon finom az illata, erős és édes.
A hidratáló hatása is megfelelő, bár én elsősorban hajápolónak vettem, de arra nekem nem vált be. Masszázsolajnak viszont kiváló, de sajnálom arra elhasználni, így feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Nagyon finom az illata, erős és édes.

aidanne

2017. augusztus 2.

Update2. Fogalmam sincs, hogy voltam kepes nelkule "letezni" ez egy csoda az illataval es a hatasaval egyutt.

Update.: Mar hasznalom egy jo ideje, es a hidrataltsaga egyszeruen verhetetlen, az en erzekeny, es taplalasra itelt boromnek. Az illata kb 4 orat bir, igy nyaron annyira csodalatos erzes viselni, amikor a nagy melegben es forro, banto napsutesben nem merunk parfumot fujni a borunkre. A hajban az illat napokig megmarad. Annyira orulok, hogy beruhaztam ra, mert alap darab lesz nalam az egyszer biztos. Ajanlom meg a jazmin szerelmeseinek is, es azoknak, akik nem szertnek nagyon illatozni, es nem kedvelik az eroteljes illatokat. De ez maga a menyorszag es meg apol is.

Csodalatos olaj, nagyon tetszik a texturaja, gyorsan beszivodik es sokail illatos lesz tole a bor:) Szolid, de nagyon kellemes erzes! Nekem van Nuxe olajam is, de egyreszt nekem az illata nem olyan finom bar az sem rossz, no de ez... a kiszerelese nagyon praktikus, szorofejes, es nem kell sok, szepen el lehet oszlatni a boron. Jazmint mint illatot en nem szeretem de ez nagyon finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Moringa

2017. április 5.

Megvettem a teljes kiszerelést. Hát, mit mondhatnék.. ez egy fellángoló szerelem volt, de semmiképpen nem örökké tartó. Az illata finom, a hidratálás már hagy némi kívánnivalót maga után. Nekem a koklúzió: ha illatozni akarok inkább veszek tőlük egy parfümöt, ha hidratált bőrt szeretnék, akkor pedig egy valóban jó testolajat.

babyface

2015. január 1.

az illata tényleg fantasztikus... a legfinomabb mézes-jázminos illat igazi érzéki csemege! :) nyáron el tudom képzelni, hogy csak ezt 'viselem' és a bronzosan barna bőrömet :) ha a hajamra fújom sokáig megmarad az illata a bőr nem marad olajos utána, hamar beszívódik. nyáresti randevúkon szerintem remek afrodiziákum lehet... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Squalane eo 1 0