Diptyque Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2017. július 26.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fás-aromás illat férfiaknak és nőknek.

Illatösszetevők: damaszkuszi rózsa, galbánum, borostyán, pézsma és fás jegyek

Diptyque Paris Eau Plurielle, Geránium Odorata, Oyedo, Eau de Sense, L'Ombre Edp Edp,
Ár: A leírásban , Eladó: Marcsimagdi
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Hajdúhadház, fizetés: utalást követően postán maradóra küldöm, Debrecenben személyes átvétel lehetséges, e-levél: gulyasmariamagdolna@gmal.com

HontiAgi

2018. április 9.

UPDATE:
Még mindig van a mintából, őrizgetem mint valami kis kincset, viszont mostanában egyre gyakrabban nyúlok érte. Érdekes módon azt hittem, hogy a testessége miatt hidegebb időben jobban kéne szerepelnie, de pont a tavasz közeledtével jutott inkább eszembe, hogy használjam. Össz-vissz két fújás elég, és bár eleinte tényleg elég erősen beburkol, amint egy kicsit csillapodik kellemes illatot hagy maga után. Tetszik. Egy csillagot biztosan kap még, 5 akkor járna, ha rá tudna venni, hogy teljes kiszerelésben is beszerezzem, de az egyelőre azért még nem jött össze neki. :)

Barátnőm kapott egy mintát, de azt mondta neki ez túl tömény, nehéz rózsa, így továbbpasszolta nekem. Szeretem a rózsás dolgokat, bár azokból is inkább kersem a könnyedebb édeskés verziót mint ezt, mert ez nekem is tényleg az az igazi testes, már-már "sok"-nak számító, öregasszonyos rózsa. Itthon szoktam csak próbálgatni egy-egy fújással a csuklómra, de elég jól körbeleng az az egy fújás is egész nap, és mint általános szobaillatosító magam körül tetszik, de nem mint parfüm. Azt viszont megmosolyogtam, hogy a leírás szerint semmi köze a rózsához, mást viszont én nem érzek ki belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

UPDATE:

szabokrisztina7

2017. október 11.

friss, rózsás illat, nem az a nehéz bolgár rózsa. ha kisebb kiszerelésben is lenne, vennék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Heloise

2016. június 22.

Friss kölnivíznek titulálják, ezzel szemben én mégis nehéz rózsás illatnak érzem. Fanyar, zöldes karcosságot érezni benne, de számomra még így is fullasztóan nehéz virágos. Pedig szeretem a rózsát a parfümökben... Unisex illatnak titulálják, de el nem tudom képzelni milyen disszonáns lehet ez egy férfin...Mintha nem lennének egyensúlyban és harmóniában a virágos és zöld jegyek, tartósságot pedig Cologne mivolta miatt egyáltalán ne várjunk tőle. Egyelőre tovább keresem a nekem való Diptique illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 22.