Dirty Works

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Edina1313, Módosítva: 2020. augusztus 4.

A tükörrel is ellátott paletta magas pigmentációjú, könnyen keverhető, hosszan tartó, higlightert, pirosítót és bronzosítót tartalmaz.

Ár: 1600Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: Új, fotózás miatt kibontott, Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki előre utalás után posta vagy foxpost

Kajla

2020. szeptember 11.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Nem rossz, de láttam már pigmentáltabb terméket is. A színek nem lennének rosszak, de nagyon sok kell a termékből, hogy látszódjon. Mindenesetre én el fogom használni, de aki teheti ne ezt a terméket válassza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 11.