Egyéb

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tyukanyo, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   Rossmann, online

Illatjegyek: citrusfélék, zöldcitrom, ananász, jázmin, pézsma, fehér fa, tonkabab

Angie00

2020. május 19.

Rossman polcairól vettem le és szagoltam meg. Abban a pillanatban imádtam. Amikor már több napja használtam már soknak éreztem magamon. Édesnek édes, de van egy érdekes mellék illata, amit nem szeretek benne. Olyan mintha dió féle lenne... Nem tudom. Lehet a tonkabab illata, amit írnak róla? Meglehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.