DKNY

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Directress, Módosítva: 2017. január 27.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: vanília, lótusz, frézia, bolgár rózsa, orchidea, szantálfa, borostyán

GHettie

2018. december 4.

Friss zöldalma... Ott ül a vanílián, de a frissesség bőven elnyomja a vaníliás jegyet. Nincs is benne alma, tudom, rajtam mégis ott van. Tényleg hasonló, mont az Omnia C. Szép illat, de nem az enyém, emiatt csak 4 csillag nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

angelina69

2018. november 30.

Ez tényleg egy csepp vanília. Alig-alig érződik rajtam. Ugyanakkor összességében nem rossz illat. Olyan ártatlan, visszafogott, kellemeske. Enyhén édeskés, virágos, üde. Kicsit krémes, kicsit zöldes illat. Nem ihlet meg, de nem is borzaszt el. Ápoltság és kész. Olykor ennyi is elég. Tavasztól kora őszig bármikor, kivéve talán a kánikulát. Kb. 4 órás tartósságot mutatott rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 30.

Luna1024

2018. október 18.

Vásárlás mellé kaptam egy picinyke mintát (köszönöm!), és hát nagyon megörültem neki, ugyanis ezt az illatot már régóta kinéztem magamnak. :) Nem sok vélemény van róla se itt, se a Fragin, de ami van, az egész pozitív.
Szóval a lényegre térve: ez egy meglepően kellemes és nagyon nőies illat, bár eredetinek nem mondanám. Az a helyzet, hogy rajtam szinte egy az egyben Bvlgari Omnia Crystalline, abból is mindenképp az EDP verzió, az én bőrömön tényleg 90 %-ban azonos a kettő. A neve "A Drop of Vanilla", azaz "Egy csepp vanília", és hát szerintem ez a lehető legtökéletesebb névválasztás: tényleg olyan, mintha egy vaníliaillatú harmatcseppet szimatolnék, jelentsen ez bármit is. :) Nagyon finom selymes-bolyhos, manírmentes, puha, friss és légies, szóval egészen visszafogott vanília, ami csak enyhe mértékben édes. Nekem nagyon tetszik az egyszerűsége, és szerintem komfortillatként tökéletesen megállja a helyét. A tartóssága sajnos a "lehetne jobb" kategória, de elnézem neki, mert cserébe az ára is a megfizethető tartományban mozog, lehet fújkálni ezerrel. :D Az üvege is csinos és letisztult, ötletes ez a cseppforma, ami csak ráerősít az asszociációmra (valószínűleg nem véletlenül). :) Ha nem lenne már itthon egy kis üvegnyi Omnia Crystalline EDP-m, talán meg is venném azokra a napokra, amikor bal lábbal keltem fel, hányingerem van, és nem vágyok másra, csak hogy szimplán kellemes, de nem tolakodó illatom legyen.
A hasonlóság miatt -1 csillag, de a hátrány egyben előny is: Omnia Crystalline EDP alternatívának tök jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

csaford

2018. február 21.

Illatmintában jutottam hozzá. Szerintem nagyon finom, simulékony illat. Beszerzésre vár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.