DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. január 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, bergamot, alma virág, fekete ribizli,

Szívjegyek: rózsa, málna, bazsarózsa,

Alapjegyek: émbra, szantálfa,

FÚJÓS DKNY Be Delicious City Blossom Rooftop Peony EDT
Ár: 1800/2200 Ft , Eladó: wallflower87
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes/posta

wallflower87

2020. szeptember 18.

Itteni csereberén keresztül került hozzám és nagyon örülök neki :) Szerintem igazán kellemes kis illat, friss, citrusos-rózsás-málnás, igazi hétköznapi, nappali futkosós, dolgozós, lezser és kicsit elegánsabb megelenéshez is passzol. Én nem érzem ki belőle az eredeti Be Delicious-t, a Gucci Envy Me-re hasonlít inkább, mintha annak lenne a koppintása, de igazából én ezt nem bánom, mert nagyon szeretem azt az illatot, el is fújkáltam belőle régebben egy kis üveggel.
Bár limitált volt és már nem igazán lehet beszerezni, ha valaki mégis ráakadna és szereti az üde, tavaszias, kicsit 'szúrós' illatokat, akkor nagyon tudom ajánlani :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.