DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegy: mandarin, alma virág, bogyós gyümölcs,

Szívjegy: jázmin, frézia, ibolya,

Alapjegy: pézsma, szantálfa, írisz gyökér.

wildrose

2019. szeptember 28.

Kifújáskor friss, zamatos, édeskés alma, aztán lágy, de intenzív ibolya, leszáradása pedig meleg, puha pézsma. Egyszerű, de csodás tavaszi illat, elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 28.

herczeghedi

2019. március 27.

Egy drogériás tesztelés során teljesen beleszerettem az illatba, így azonnal meg is rendeltem. Mikor a termék megérkezett, második illatozásra már nem volt meg az a 'hűha' érzés, ezért hónapokig csak a polcomon pihent. Mikor beköszöntött a jó idő valamiért gondoltam egyett és újra elővettem, azóta pedig töretlen a szerelmünk :) Imádom a gyümölcsösségét, azt, hogy a csuklómon még este is érzem, de a legjobban persze azt, hogy mióta ezt a parfümöt használom, minden egyes alkalommal megdícséri a barátom az illatomat <3 Tavaszra tökéletes választás; egy kis vidámságot tud csempészni a mindennapokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

nikilane

2014. április 27.

Ma ő került még sorra. A 3 új DKNY illat közül ő volt a legszimpatikusabb, ezért őt fújtam tesztcsíkra.
Meglepően nagyon édeskés gyümölcsös volt. Sok habos piros gyümölcs és talán édes mandarin. Határozottan komfortos illat. Ráadásul az ára sem jár a csillagos egekben. Gondolom a tartóssága szokások DKNY közép kategória, de bőrre még nem fújtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.