DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. február 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: nektarin, mandarin, maracuja, jázmin, frangipáni, magnólia, pézsma, fás jegyek, benzoin

d.krisztina

2016. szeptember 25.

Édeskés illat. Olyan pézsmás, LVEB jellegű, legalább is egy idő után én olyasminek érzem. Van benne valami érdekes ami miatt szívesen szaglásztam, de sajnos nem az én illatom. Nem mondanám nagy hatósugarúnak, de ezt használva meg-meg csap valami kellemes illat, aminek keresem a forrását és mindig kiderül, hogy ő az, tehát azért van valami tartóssága. Diszkrétnek mondanám. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

deluna

2016. június 1.

uhhh...bocsi de nem... :( ez tipikusan az az illat ("gyorsankutyuljukösszevalamit" tegyük a megszokott üvegbe.... egy kis divatos neon színnel keverve ...csak a hivalkodás végett, hogy a boltba lépve kiverje a szemet... ).... ismerős tucat illat mind a három kompozíció...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

krémparádé

2016. február 22.

Up: A tartóssága és a hatósugara rajtam egyenlő a nullával. A tavalyi limitáltak ehhez képest illatbombák. Gyengusra sikeredett az idei sorozat, erősebb a színe, mint a "szaga". Ez sajnos pontlevonással jár.

Nekem ez jött be a 3 közül, de sejtettem is előre az illatjegyek alapján. Eleinte narancsos, aztán leszárad valami cukros édességbe, amihez társul egyfajta frissesség is, ami valósággal csiklandozza az orrot. Ismerős illat, éreztem már sokszor ehhez hasonlókat, de nem tudnám megmondani, mire hajaz. Ez is egy olyan vagy tetszik vagy nem fajta nyári cukiság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.