DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadas éve: 2012

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös
Összetétel: magnólia, uborka, grapefruit, zöld alma, tubarózsa, ibolya, gyöngyvirág, borostyán, szantál

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Tildi

2014. augusztus 20.

Trixinek köszönhetően tegnap hozzájutottam ehhez a parfümhöz :) Nagyon hasonlít az alap zöldre de mégis van benne valami ami nagyon picit mássá teszi. Nyáron szeretni fogom mivel a nagy melegben inkább az ilyen finom/könnyedebb illatokat kedvelem és az erősebbeket csak ősszel meg télen használom pl. Dior Addict. Sajna tartósság szempontjából nem legjobb ezért 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.