DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Összetevők: alma, marakuja, narancsvirág, gardénia, szantálfa, benzion, mirha

omely13

2018. április 12.

4 hónapja használom, nagy kedvenc lett. Kellemes, nem tolakodó az illata és sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Danina9592

2017. április 11.

Elsőre nekem csalódás volt valamiért, de aztán egyre inkább megkedveltem. Valóban érződnek a trópusi gyümölcsök. Kicsit merészebb, egyedi illat, a nagy nyári melegben nem használnám, de bulikra, hidegebb időre nekem tökéletes! :)

Update: Valami apróság mégis hiányzik belőle nekem, ami miatt nem került a kedvencek közé... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

porcelanpipi

2015. december 1.

Nem hittem volna, de nálam megelőzte az almás Dkny-t. Nagyon jól érezhető benne a sok trópusi gyümölcs illat keverve a tipik dkny almás illattal, ami amúgy is nagy favoritom. De ebbe még benne van az a plusz... :) Egyszerre érzem fűszeresnek és gyümölcsösnek is. Imádom! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.