DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. október 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümülcsös

Fejjegyek: grapefruit, uborka, magnólia,

Szívjegyek: tubarózsa, rózsa, gyöngyvirág, ibolya, zöld alma,

Alapjegyek: szantálfa, fás jegyek, ámbra.

CSERE is - DKNY Be Delicious Skin Hydrating EDT
Ár: 3.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

szucsnecsilla

2015. augusztus 10.

A Krémmánián keresztűl egy csereberével lett az enyém, eddig nem is ismertem, de nem csalódtam. Először citrusos és rögtön jön az uborka, amit imádok.
Nagy könnyed friss kis illat, igazi nyári.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Nagy könnyed friss kis illat, igazi nyári.

danzsu

2015. június 18.

Ajándékba kaptam ezt a fantasztikus kis darabot, és végtelenül szeretem! Élettel teli, friss, igazi tavaszi illat.Jókedvet csinál, boldgsággal tölt el, ha megérzem az illatát. :)

Ui: Sajnos megfosztom 1 csillagtól, mert elég gyenge a tartóssága, extrán hamar elillan az illata. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 18.

kisnyuszi83

2015. május 26.

Interneten rendeletem 100 ml-s kiszerelésben. Nagyon kellemes üde illat, nyári rohangálós napokra ideális. Lehet belőle fújni az egész testre, akár a hajba is, olyan könnyed kis permet. Nem túl tartós, viszont ez ilyen jellegű nyári illatnál egyáltalán nem baj. Mások megjegyezték, milyen kellemes, friss illatom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

Nikolett019

2013. október 6.

Szeretem, kellemes az illata és hosszú ideig lehet érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 6.

Szeretem, kellemes az illata és hosszú ideig lehet érezni.