DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2012. október 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjellemzők: magnólia, grapefruit, zöldalma, rózsa, tubarózsa, gyöngyvirág, ibolya, ámbra, fás jegyek, szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

MissSz*

2014. március 19.

Nem igazán jött be,semmi karakteresség,semmi eredetiség. Ráadásul kb 15 használat után valahogy eltörtem a fújókáját,így szinte pénzkidobás volt sajnos. Bár talán az én hibám,mert nem kifejezetten kedvelem az ilyen illatokat,a márka miatt mégis reménykedtem,hogy tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

laruci

2013. február 18.

Nagyon kellemes illata van. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Nagyon kellemes illata van. Imádom.

devcat

2013. január 28.

Friss, zöldalmás illat, nyárra ideális. Nem épp olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Friss, zöldalmás illat, nyárra ideális. Nem épp olcsó.

zsani1008

2012. december 9.

Nekem nagyon tetszik. Eleinte tényleg tömény, de aztán kellemes az illata. Nem egy szenvedélyes nő parfüme az tény, de nincs vele semmi baj :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Guttmann Natasa

2012. október 30.

Nekem csak egy szó jut eszembe: unalmas.
Nem egy egetrengető műalkotás, egy kecsegtető játékszer, buja illatmennyország, férfiak vágya, nők érzelmei. Nincs benne semmilyen csavar. Csak egy zöldalmás parfüm(ke).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 30.

Nekem csak egy szó jut eszembe: unalmas.

Angi

2012. október 29.

Nagyon emlekeztet a zoldalmas illatgyertyamra, csak ez brutalisan eros, tomeny, kicsit olyan legfrissito beutese van. Egyedisege 0, Annapannival ertek egyet, nincsenek mogotte melyebb gondolatok. Talan nagyon fiatal tinilanyoknak allhat jol, nem elviselhetetlen, ezert adok ket csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

annapanni

2012. október 5.

a szokásos zöldalma. nem érzek benne semmi újdonságot. túl sok változata jött már ki és nem tud újat mutatni. kolléganőm kb 10éve már az eredeti zöldet használja, nem tudok mélyebb gondolatokat meglátni az illata és ő maga mögött sem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 5.