DKNY

Ár:   11 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2018. október 5.

Ár:   11 300 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-orientális

Fejjegy: bergamott

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin, velúr

Alapjegyek: borostyán, kasmírfa, pézsma, szantálfa, vanília

DKNY Cashmere Mist fújós eladó
Ár: 1800 Ft/3200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 5.000.-Ft +pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Használt, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

sieszter

2019. szeptember 24.

'90-es évek-beli, nyugatról behozott testápoló illat. Tök jó így az őszi hűvösben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

angelina69

2018. november 30.

Csodálkozom, hogy eddig nem írtak róla, pedig megérdemli a dicséretet. Ez az illat olyan lelkületű nőciknek való, akik nem a viselkedésükkel, nem egy harsány illatfelhővel szeretnének kitűnni a többiek közül, hanem a visszafogottság eleganciájával. Szerintem ez egy nagyon harmonikus illat. Puha, enyhén édeskés, enyhén krémes. Kicsit lineáris, nagy változások nem zajlanak benne, ugyanakkor mégis van egy fajta bája, ad valami pluszt, valamiféle elégedettséget. My Name jutott róla eszembe, bár az kicsit virágosabb. Meglepve olvastam, hogy 1994-ben keletkezett. Nem tudom, ez lehet-e az oka, hogy még kiérezni belőle a minőséget. Ez az illat akár hétköznapokra, akár alkalmakra, de inkább átmeneti időben tökéletes. Átlagos tartóssággal bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 30.