DKNY

Ár:   11 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2018. október 5.

Ár:   11 300 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-orientális

Fejjegy: bergamott

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin, velúr

Alapjegyek: borostyán, kasmírfa, pézsma, szantálfa, vanília

Ár: 2890 Ft/10 ml, 1890 Ft/5 ml  , Eladó: SJuli
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előre utalással, fox post vagy posta

silverrain

2021. július 24.

Micsoda illatemlék kora reggel! Egy retro témájú face csoportban megláttam a barna és kék színű Baba fürdőtermékeket és unokanővérem családi házának kertjében találtam magamat gyermekként. Süt a reggeli nap, kellemes meleg van, én pedig a hűvös kövön üldögélek frissen mosakodva és nézem ahogy néném teregeti a ruhákat. A friss szél lengeti a rózsaszín Bip öblítős nedves ruhák illatát. Eddig télen szerettem használni de most a nyári melegben olyan hihetetlenül jól érzem magam tőle! Annyira nőcis :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 24.

sieszter

2019. szeptember 24.

'90-es évek-beli, nyugatról behozott testápoló illat. Tök jó így az őszi hűvösben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

angelina69

2018. november 30.

Csodálkozom, hogy eddig nem írtak róla, pedig megérdemli a dicséretet. Ez az illat olyan lelkületű nőciknek való, akik nem a viselkedésükkel, nem egy harsány illatfelhővel szeretnének kitűnni a többiek közül, hanem a visszafogottság eleganciájával. Szerintem ez egy nagyon harmonikus illat. Puha, enyhén édeskés, enyhén krémes. Kicsit lineáris, nagy változások nem zajlanak benne, ugyanakkor mégis van egy fajta bája, ad valami pluszt, valamiféle elégedettséget. My Name jutott róla eszembe, bár az kicsit virágosabb. Meglepve olvastam, hogy 1994-ben keletkezett. Nem tudom, ez lehet-e az oka, hogy még kiérezni belőle a minőséget. Ez az illat akár hétköznapokra, akár alkalmakra, de inkább átmeneti időben tökéletes. Átlagos tartóssággal bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 30.