DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 12.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás.

Illatösszetevők: áfonya, kókusz, ibolyalevél, jázmin, magnólia, pisztácia, sorbet, pézsma, heliotrope, pacsuli

Ár: Teljes üveg/4000+ posta 10ml/1900 Ft+ posta , Eladó: Szil07
Állapot: Cl 48-49 ml, Helyszín: Veszprém megye , fizetés: Banki átutalással, vagy személyes átvétellel

Luna1024

2019. február 12.

Timitől vettem üveges maradékot (köszönöm!), egyrészt mert sose volt még DKNY illatom, másrészt mert elvileg limitált kiadás (ergo mikor ismerjem meg, ha nem most?), plusz valaki a Fragin pisztáciás jégkrémhez hasonlította, ez volt az utolsó lökés. :D

Sajnos az említett véleményen kívül a többin csak utólag rágtam át magam, ahol is rendre azt olvastam, hogy a Fragis tábor egyik fele fűillathoz, a másik fele nyers pisztáciakrémhez hasonlítja, és mivel egyik se hangzott túl csábítóan, már az érkezése előtt megbántam, hogy megvettem. Aztán megjött, ki is próbáltam magamon - természetesen bőrön -, és ahogy sejtettem, lehervadt a mosoly az arcomról... Egy-két alkalomnyi viselésnél sose jutottunk tovább, annyira nem tetszik. Teljesen egyetértek a vélemények többségével: az elején színtiszta fű illata van, abból sem a "frissen vágott gyep", inkább a harmatos, "most nőttem ki a földből" típus, bár e hasonlatért tuti mindenki hülyének néz. :D Aztán kis idő elteltével krémesedik, itt már tényleg nagyon érzem a pisztáciát, de sajnos nem olyan formában, ahogy én azt szeretném: nyers, ízetlen (íztelen?), semleges. Mintha pisztáciakrémet csináltam volna, és kifelejtettem volna belőle minden cukrot, egyéb ízesítőt. A neve találó szerintem: hűvös, NAGYON természetes illat - ez valakinek biztosan plusz pont, nekem hiányzik belőle valami kedvesség, egy kicsit több vidámság. Pisztáciás jégkrém, édesség, nyárillat sehol. :( Kicsit olyan érzés, mintha nem fejezték volna be az illatot, és így, félkész állapotban került volna forgalomba...

Úgy tudom, hogy limitált kiadás, szerintem hamarosan nem lesz már kapható, de ettől nem sírom tele a párnámat, tud a DKNY szerintem ettől sokkal jobbat... Felteszem azért eladásra, hátha valakit így is érdekel.
A szokatlan illatélményre adok 2 pontot, mert semmiképp sem egy, a mai trendbe illeszkedő darab, nem lehet rá azt mondani, hogy átlagos, ráadásul rajtam a tartóssága sem volt olyan rossz. Mindössze arról van szó, hogy parfümként számomra ez az illat értelmezhetetlen. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Brielle1999

2018. november 18.

Érdekes illat, édes és savanykás, amolyan trópusi koktél. Nekem tetszik. Sajna a tartóssága közepes, igaz csak EDT-ről van szó. Ami nagyon nem tetszik, az a dizájn. Ilyen ronda üvegű parfüm nem sok van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

pomme

2016. szeptember 14.

Amikor először magamra fújtam, rajtam is fű illata volt, el is kapott az ideg :D Később újra kipróbáltam, és már szerencsére nem volt ilyen, viszont olyan sem, amilyennek lennie kéne. Sorbet egyáltalán nincs benne, viszont mintha zöldalma lenne. A kókuszt csak akkor érzem, ha minden erőmmel rákoncentrálok, a pisztácia még úgy-ahogy megvan. Nagyon furcsa illat, hasonlóval sem találkoztam, kicsit édes, kicsit krémes, meg zöld, talán ilyen a félig érett kókusz, vagy a nyers pisztácia, nem tudom. Próbálom kombinálni más kókuszos illatokkal, hátha úgy használható lesz. Valamivel tartósabb a Fruity Rootynál.

Update: 35 fokban már hasonlít arra, aminek lennie kéne, édes-krémes-de még mindig kicsit zöld kókuszos-pisztáciás. Szerencsére eltűnt az először érzett frissen vágott fű és zöldalmaillat, amit nem szeretek. Sokkal tartósabb ilyen dögmelegben, mint a normál időben, és már előjött a fagyi is, na nem egy Escada Agua del Sol, de így már értékelem. Kap +1 csillagot, mert még mindig egy különleges illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

krémparádé

2015. június 1.

Az összetevők alapján valami jobbat vártam tőle, számomra simán fű illatú, nincs benne semmi áfonyás vagy kókuszos édesség vagy virágos frissesség. Egy adott ponton már kellemetlennek találtam, a Dreamsicle nevű tesója ellenben telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.