DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 12.

Lelőhely:   parfüméria

Limitált kiadás

Illatösszetevők: mandarin, szeder, áfonya, rózsa, ibolya, alma, cukorka, sorbet, pézsma, liliom, vanília

DKNY Delicious Delights Fruity Rooty EDT 10ml fújós
Ár: 1700Ft+posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 10 ml frissen fújva mülleres fújóban, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: fizetés előre utalással, szállítás: foxpost, Mpl csomagautomata, személyes átvétel

Daisyyy

2017. november 17.

Ahhoz képest, hogy ez csak egy vaporisateur spray elég tartós, és intenzív. Órákkal ezelőtt fújtam magamra és még mindig durván érzem, szinte már sok is (lehet túl sokat fújtam, mondván, ez úgysem parfum, csak testpermetszerűség). Az illata olyan édeskés-cukros-alkoholos semmilyen, nem is tudom mire vagy hova való illat ez, plázázni, vásárolgatni tökéletes, ha társaságba megyek, nem ezt fogom használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

pomme

2016. június 27.

Szerintem inkább erdeigyümölcsös joghurt illata van, mint fagyi. Nem túl édes, nem túl gyümölcsös, picit virágos, de leginkább semmilyen, púderes, nem annyira nyári. Hasonlít egy kicsit a CK One Shock for Her-re és Shakira Eau Florale-jára is, ezek sem arcbamászós erdeigyümölcs illatok, de a DKNY még ennyit sem tud. Őszintén szólva sokkal jobbra számítottam. Nagyon bőrközeli illat, nulla tartóssággal. Eléggé túlárazottnak érzem, kicsit bánom már hogy megvettem. Az üvege viszont csodaszép.

Update: sajnos 35 fokban sem lett másabb, nem úgy mint a Cool Swirl. Tipikusan az a parfüm, amiből bármennyit fújhatsz, 10 perc múlva úgysem érződik semmi. Nekem még ha lehetséges, gyengébb illatú, mint Shakira Eau Florale-ja, csak ez utóbbi nem 9000 Ft, hanem 3500...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

tiamoitalia

2015. augusztus 5.

Édes kis nyári cukorkás, gyumolcsos fagylalt - ez jut róla eszembe. Van benne valami Escadás,...egyszeruen szeretni való, nyárra tokéletes. Ahhoz képes, hogy csak EDT, rajtam elég tartós az illat, reggel befújom magamat és még elalvás előtt is érzem a csuklómon. A kezdeti cukros, gyumolcsos tropusi koktel illatbol idovel egy letisztult, puderes, de meg mindig edeskes illat marad a boron. Aki szereti a gyumolcsos - viragos illatokat, biztos szeretni fogja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

krémparádé

2015. június 1.

Az idén divatba jött szuperédes illatkategóriát képviseli, de a nevével ellentétben mégis virágosabb, mint émelyítően gyümölcsös. Én a pézsma-liliom-vanília hármasát érzem ki leginkább belőle. Határozott, "itt vagyok, szép, izgalmas, szexi nő vagyok, tudom észre fogsz venni" hatása van, és első benyomásra tartósnak is bizonyult. Aki a friss vagy citrusos illatokat kedveli, annak nem ajánlom, ellenben az édes, meleg, virágos-gyümölcsös illatok kedvelőit biztosan leveszi a lábukról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.