DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fényűzően csábító, pazar illat.

Ár: 7999 , Eladó: herakut
Állapot: 3/4 mennyiség van benne 100ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/packeta

ALettah

2022. október 12.

Az alap Be Delicious egyik örök kedvencem, mindig van belőle itthon. A flankerjeit is szívesen próbálgatom, ez például a tesóm almája. A Golden almája nem olyan friss, ropogós, hanem inkább èdes, és nagyobb hangsúlyt kapnak a viràgok, főleg a narancsvirág, mert a gyöngyvirág pl alig érződik. A legnagyobb bajom veke az, hogy nekem egyszerűen ledobja a bőröm, fél óra múlva már nem érződik, pedig a Be Delicious egy nspot bír rajtam. Összességben egy komolyabb és elegánsabb illat, de elvesztette a frissességét és jókedvét,ami miatt a Be Delicious kedvenc marad nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 12.

Kacorka24

2022. április 15.

Kedvenc DKNY illatom. Van egy kis mélysége a többi illathoz képest a márkától, ezért is különleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

sabrirory

2020. március 9.

Szülinapomra kaptam egy kedves barátnőmtől. Nagyon kellemes illata van és a kis almácska alakját is imádom. Kicsit az egyik avonos parfümre hajaz, de ez jobban bejött. A tartóssága kicsit lehetne jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

wildrose

2019. szeptember 10.

Kifújáskor friss, édes alma és egy kis narancsvirág, aztán üde gyöngyvirág és egy kis bájos liliom, leszáradáskor pedig szantálos-pézsmás. Nagyon kellemes illat, átlagos hétköznapokon nagyon jól tud esni. Rajtam, ha nem is kiemelkedően, de elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 10.

fennecfox

2016. október 14.

Nálam az egyik olyan DKNY parfüm, ami nem azt hozza amit eddig. Nem olyan fiatalos, virágos illat. Ez sokkal komolyabb, nőiesebb, és nekem éppen ezért unalmas kicsit. Sajnos nem tart sokáig az illat, és tipikusan hétköznapi. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

missy89

2015. május 5.

Ez a kedvenc DKNY illatom. Friss, fiatalos, gyümölcsös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 5.

Ez a kedvenc DKNY illatom. Friss, fiatalos, gyümölcsös.

kékvelúrcipő

2014. február 11.

Annak ellenére, hogy a parfüm eredetijét imádom, kicsit kezd már uncsi lenni, hogy lassan 10 éve semmi új ötlet nincs DKNY-ék háza táján csak a Be Delicious pofozgatása jobbról-balról.

Nekem ez a parfüm nemtetszik, felfújás után 10 percel megkeseredik a bőrömön és borzalmas szaga lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.

laguna

2013. október 15.

nem igazán vált be, az illata jó, de nagyon gyenge és hamar elszáll, kb mire kilépek a lakásból már nem lehet érezni, pedig az eredetit és a rózsaszínt még órákkal később is érezni [másokon, nekem csak ez az illat tetszett, úh csak ezt próbáltam]

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

betty88k

2013. június 23.

A Douglasban tipródtam ez és a zöld tesója között, de nekem valahogy ez az illat jobban tetszett. Nekem olyan kis kellemes, nem túl hivalkodó, de még is friss illat.
Bár az eredeti áráért szerintem sose vettem volna meg, mert annyit azért nem ér, de így, hogy volt 15 ml-s kis kiszerelésben 5.500 Ft-ért úgy voltam egyre beruházok.

2013.06.23. Pár hónap használat utána, azt mondhatom, hogy ugyan nagyon kellemes illata van és szeretem is, de kb. fél óra után már semmit nem érzek belőle szóval ennek fényében biztosan nem veszem újra. - 1 csillag ezért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 23.

wicuka

2013. február 11.

Először Gucci Guilty Intense-t akartam venni, de meggondoltam magam...Ennek a parfümnek sokkal jobb illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.