DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szambi, Módosítva: 2012. november 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: mandarin, bergamott, boróka, kardamon, jázmin, bors, vetivérfű, cédrus, pacsuli

lauran

2016. március 13.

Promóció miatt vettem, online, anélkül, hogy ismertem volna az illatot. Teljesen a review-k alapján. Ilyet ritkán teszek, és férjem még ennél is ritkábban. És nagyon jól tettük: elegáns illat, finom, és fűszeres, de nem orrbamászóan, hanem visszafogottan. Sokat változik: kezdetben a boróka dominál, később a többi fűszer is előjön, tusolás után meg egy ambroxán alapra emlékeztet. Tartós, és inkább melegebb időt kíván. Az üvege, a letisztultsága külön plusz. Ajánlom: nem geijl, nem macsó, elegáns középút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

szambi

2012. november 1.

A férjem kapta ajándékba. Nagyon finom, határozott, férfias illata van, rajta nagyon tartós is. Egy parfüm értékelése persze szubjektív, de nálam 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 1.