DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. május 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2014

Fejjegy: málna, rózsaszín bors, galbanum,

Szívjegy: jázmin, frézia, írisz gyökér,

Alapjegy: pacsuli, vanília, pézsma ámbra.

DKNY My NY  üvegében
Ár: 9000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 100 ml, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandóo
Ár: 10.000 Ft , Eladó: Krisztina100
Állapot: Teljesen új, bontatlan, celofánozott csomagolásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Westend környéke
p1nkp4nth3r

2019. január 26.

Az itteni vélemények alapján "látatlanul" vettem meg. Számomra nem szerelem illat, de azt el kell ismernem, hogy elég egyedi és ár-érték arányt tekintve nagyon megérte megvenni. Az üvege pedig nagyon designos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Domini26

2018. július 17.

EDP. Látatlanba rendeltem meg, csak az itteni véleményeket olvasva. Az én bőrömön ez teljesen FŰSZERES. Egyáltalán nem érzek benne semmiféle édességet.(Ami az én orromnak pl a LVEB, vagy Tresor) Ettől függetlenül tetszik, de én csak az őszi/téli hónapokon tudom elképzelni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

kvin

2018. április 29.

EDP verziót "kóstoltam", nagyon emlékeztet a Mugler Angelre! Annak frissebb, gyümölcsösebb, városiasabb verziója. Lássuk csak... rózsabors - pipa, piros bogyósok (ebben konkrétan málna) - pipa, pacsuli - pipa, vanília - pipa, pézsma - pipa, mindkettőben van fenyőféle, szóval elég sokban hasonlítanak. Ami ebből hiányzik, az a citrusos indítása és a csokoládés, pralinés édessége lecsengés után. De a szíve megvan.
Úgy is mondhatnám, hogy ez a nappali Angel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Úgy is mondhatnám, hogy ez a nappali Angel.

anidek

2017. december 16.

Én kifejezetten szeretem a DKNY illatait, évek óta a Be Delicious a mindennaposom. Pár hete úgy döntöttem, talán eljött az ideje új partnert választanom. :D Az üvege miatt már régóta szemezgettem a my ny-kal, de papírra fújva nekem mindig a húsvéti kölnik szagára emlékeztetett, ezért sose próbáltam ki bőrön. De most gondoltam adok egy esélyt. Hatalmasat csalódtam benne! Pozitívan. :) Bár elsőre a csuklómon is a kölni szag csapott meg, de ez pont addig tartott csak, míg átfutott a fejemen, hogy affenébe... És utána életre kelt. Egyszerre édes, gyümölcsös és fűszeres. Nem geijl, hanem olyan kellemesen édes, a fűszeressége pedig egy olyan csavar, amire egyáltalán nem számítottam. Egyből megtaláltuk a közös hangot. Nagyon kiváncsi leszek, hogy majd a meleg időben hogyan muzsikál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Olenas28

2017. október 30.

Imádom az illatát, le nem váltanám másra. Tartós, nőies, nagyon finom illata van. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

LPE

2017. július 28.

Ritkán olvastam erről az illatról, nem is nagyon érdekelt. Volt egy DKNY Be Delicious almám, jóóó nagy kiszerelésben, azt odaadtam a barátnőmnek, aki imádja az illatát. Szóval ennyi DKNY előéletem volt nagyjából. Aztán a Facebookon egy csoportban megláttam ezt a szívet és elég olcsó volt ahhoz, hogy lecsapjak rá. Az eladó nagyon cuki volt, elküldte még azelőtt, hogy kifizettem volna. Úgyhogy neki 100 csillag.

Megkaptam, magamra fújtam. Hozzáteszem, hogy három illatot kértem tőle, úgyhogy tele voltam három különböző illattal. (Nina, Versace Eros pour Femme és ez) Mindhárom illat tetszett, de ehhez mindig visszatért az orrom. Egyszerűen beleszerettem. Pedig én Shalimar-hívő vagyok, de nagyon. De azért néha kell más is. :-)

Ma reggelre úgy döntöttem, hogy őt, a szívecskét hozom magammal dolgozni. Fújtam, mint az eszement. Pedig a tegnapi egy fújás is elég tartós volt. Mindegy, szeretek illatban fürdeni, meg különben is saját irodám van. :-) Azt vettem észre, hogy tényleg nem kell belőle sok, mert ha túlfújom, szinte elfárad az orrom, és nem érzem, hogy rajtam van, az ördögi kör kezdődik újra.
Az én bőrömön finom, friss, gyümölcsös illata van. A rózsaszín borsot nem érzem, de nem vagyok egy ORR. Ezt egyébként nem is bánom, mert egyszer szagoltam egy illatot, Oriflame-es volt, és abban volt bors. Utáltam. Így a borsos cuccokat kerültem illatban. Mert ételben egyébként imádom, és használom jócskán.

Egyszóval örülök, hogy az enyém lehet, szeretem, és igyekszem nem elfújni egy hét alatt, mert nincs szükség belőle olyan sokra. Én délben minden parfümöt frissíteni szoktam, de szerintem ennél erre semmi szükség. Mondjuk én minden parfümöt úgy használok, hogy egy-egy fújás a csuklókra, és a nyakam két oldalára, valamint egy a mellkasomra, dekoltázsomra. Azt szokták mondani, hogy a kevesebb néha több. Valóban. De én szeretem, ha érzem az illatokat magamon...és azért panaszkodni nem szoktak a környezetemben, hogy rám borult a parfümös üveg. :-)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

Feketehattyú

2017. április 22.

Csere útján került hozzám egy 15 mls tündéri pici kiszerelés. Első szippantásra egy rózsaszín virágos gyümölcsös illat, de ez a jellege pár perc múlva tovaszáll ( konkrétan mire megtettem 50 métert már szimatoltam, hogy mi ez az isteni elegáns, édeskés, enyhén málnás illat. Hát , magamról éreztem.)
Szerintem igenis különleges, mert valahogy úgy hozza ezt az édeskés vonalat, hogy teljesen szerethető és bájos marad. Nem ő a kedvencem, de kimondottan szeretem, főleg mert az illatokra nagyon finnyás barátomnak is tetszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Szilviaa

2017. január 13.

A véleményeket olvasva mindig megjegyzem magamban, hogy ugyanaz a parfüm mennyire másként viselkedik az embereken.
Rajtam ő nagyon nagyon ügyes és rafinált.
Egy igazán fűszeres jelleggel indul, amit már eleve imádok, majd lecsendesül egy egyszerű édes, ám mégsem vattacukor illatra, hanem olyan igazán kellemesre. A történet itt nem áll meg, aztán kezdődik a csoda. Néhány órán belül újra előtör belőle egy füstös fűszeres jelleg, ami aztán egész nap elkísér.
Nagyszerű és tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Rajtam ő nagyon nagyon ügyes és rafinált.
Nagyszerű és tökéletes.

alizee

2016. augusztus 15.

ezen kivül nincs egy dkny illatom sem, nem is nagyon próbálkoztam velük, de ezt nagyon szeretem. kis kellemes meleg füstös-édeskés illat, rajtam rendkívül tartós. nem túl komplikált, nekem ez egy kellemes hétköznapi viselet. viszont tavasz nyár kizárva, akkor fejfájdítóan előjön a cukros énje de ősszel-télen egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Timi8

2016. január 15.

D.K. nekem nem igazán készìt parfit, de ez nagyon tetszik! Ami 1.blikkre beugrott a megillatolásakor, hogy ez menyasszony v. koszrùslány-illat :) én nagyon romantikus, törékeny csajszikhoz illőnek érzem. Valamint simán eltudom képzelni 16-60+ -ig, mert ez az illat egy biztonsági játékos. Tavasszal jön el az ő ideje igazán! Mosolygòs, bájos illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.