DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. május 19.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2014

Fejjegy: málna, rózsaszín bors, galbanum,

Szívjegy: jázmin, frézia, írisz gyökér,

Alapjegy: pacsuli, vanília, pézsma ámbra.

DKNY My NY EDP
Ár: 5000 , Eladó: esztimaci
Állapot: 50ml kevés hiánnyal, Helyszín: Üröm, fizetés: Személyes átvétel 13.kerület,3.kerület,Üröm.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

esztimaci

2022. február 27.

Szerintem teljesen felesleges elemezgetni az illatjegyei alapján. Ez a parfüm első szaglásra Chanel Mademoiselle. Csak gyengébb és kevésbé összetettebb kiadásban.
Nem édes egyáltalán. Nem is tiniknek való illat.
Kellemes, bőrön hamar elillan, ruhára fújva sokáig érezhető. Az ára miatt ajánlom azoknak akiknek túl drága a Chanel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

Nem édes egyáltalán. Nem is tiniknek való illat.

Greeni77t

2022. február 24.

Első fújásra egy locsolókölni illat rajtam, aztán kezd érdekessé válni. Édeskés, kissé gyümölcsös, friss. Tipikusan az az illat, aminek időt kell hagyni, hogy igazán élvezni lehessen. Sajnos az én bőrömről elég gyorsan elillan, így ha valakit érdekel akkor egy 100 ml. kiszerelés gazdáját keresi...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 24.

anita763

2020. augusztus 6.

Egy kedves krémmániással cseréltem ezt a csodás illatot. Az elején nagyon tetszett, majd elajándékoztam egy munkatársnőmnek. Nagyon szépen megkomponált illat, a borsos málnás nyitány után a jázmin és a frézia volt érezhető, majd szépen csendesen vaníliásan, pézsmásan száradt le a bőrömön. Talán a pacsulit kihagyhatták volna belőle, vagy picikét kevesebb kellett volna bele. Tartóssága és hatósugara közepes volt. A szív alakú üvege csodálatos, viszont e-miatt nem lehetett stabilan megtartani a kézben, mindig féltem, hogy elejtem. Azért jár neki az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

TallodiZsofi

2020. február 25.

Nekem ez egy szintetikus málna-vanília illat. Rajtam nem működik, illetve a vaníliával sajnos nem vagyunk jó barátok, lehet ez az oka. Nem olyan friss mint az általam ismert DKNY be delicious, vagy a fresh blossom, vagy a chelsea city. Nem venném meg üvegében. Egy felejthető illat. Próbáltam rétegezni virágos illataimmal, nem műkődött úgy sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

p1nkp4nth3r

2019. január 26.

Az itteni vélemények alapján "látatlanul" vettem meg. Számomra nem szerelem illat, de azt el kell ismernem, hogy elég egyedi és ár-érték arányt tekintve nagyon megérte megvenni. Az üvege pedig nagyon designos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Domini26

2018. július 17.

EDP. Látatlanba rendeltem meg, csak az itteni véleményeket olvasva. Az én bőrömön ez teljesen FŰSZERES. Egyáltalán nem érzek benne semmiféle édességet.(Ami az én orromnak pl a LVEB, vagy Tresor) Ettől függetlenül tetszik, de én csak az őszi/téli hónapokon tudom elképzelni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

kvin

2018. április 29.

EDP verziót "kóstoltam", nagyon emlékeztet a Mugler Angelre! Annak frissebb, gyümölcsösebb, városiasabb verziója. Lássuk csak... rózsabors - pipa, piros bogyósok (ebben konkrétan málna) - pipa, pacsuli - pipa, vanília - pipa, pézsma - pipa, mindkettőben van fenyőféle, szóval elég sokban hasonlítanak. Ami ebből hiányzik, az a citrusos indítása és a csokoládés, pralinés édessége lecsengés után. De a szíve megvan.
Úgy is mondhatnám, hogy ez a nappali Angel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Úgy is mondhatnám, hogy ez a nappali Angel.

anidek

2017. december 16.

Én kifejezetten szeretem a DKNY illatait, évek óta a Be Delicious a mindennaposom. Pár hete úgy döntöttem, talán eljött az ideje új partnert választanom. :D Az üvege miatt már régóta szemezgettem a my ny-kal, de papírra fújva nekem mindig a húsvéti kölnik szagára emlékeztetett, ezért sose próbáltam ki bőrön. De most gondoltam adok egy esélyt. Hatalmasat csalódtam benne! Pozitívan. :) Bár elsőre a csuklómon is a kölni szag csapott meg, de ez pont addig tartott csak, míg átfutott a fejemen, hogy affenébe... És utána életre kelt. Egyszerre édes, gyümölcsös és fűszeres. Nem geijl, hanem olyan kellemesen édes, a fűszeressége pedig egy olyan csavar, amire egyáltalán nem számítottam. Egyből megtaláltuk a közös hangot. Nagyon kiváncsi leszek, hogy majd a meleg időben hogyan muzsikál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Olenas28

2017. október 30.

Imádom az illatát, le nem váltanám másra. Tartós, nőies, nagyon finom illata van. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

LPE

2017. július 28.

Ritkán olvastam erről az illatról, nem is nagyon érdekelt. Volt egy DKNY Be Delicious almám, jóóó nagy kiszerelésben, azt odaadtam a barátnőmnek, aki imádja az illatát. Szóval ennyi DKNY előéletem volt nagyjából. Aztán a Facebookon egy csoportban megláttam ezt a szívet és elég olcsó volt ahhoz, hogy lecsapjak rá. Az eladó nagyon cuki volt, elküldte még azelőtt, hogy kifizettem volna. Úgyhogy neki 100 csillag.

Megkaptam, magamra fújtam. Hozzáteszem, hogy három illatot kértem tőle, úgyhogy tele voltam három különböző illattal. (Nina, Versace Eros pour Femme és ez) Mindhárom illat tetszett, de ehhez mindig visszatért az orrom. Egyszerűen beleszerettem. Pedig én Shalimar-hívő vagyok, de nagyon. De azért néha kell más is. :-)

Ma reggelre úgy döntöttem, hogy őt, a szívecskét hozom magammal dolgozni. Fújtam, mint az eszement. Pedig a tegnapi egy fújás is elég tartós volt. Mindegy, szeretek illatban fürdeni, meg különben is saját irodám van. :-) Azt vettem észre, hogy tényleg nem kell belőle sok, mert ha túlfújom, szinte elfárad az orrom, és nem érzem, hogy rajtam van, az ördögi kör kezdődik újra.
Az én bőrömön finom, friss, gyümölcsös illata van. A rózsaszín borsot nem érzem, de nem vagyok egy ORR. Ezt egyébként nem is bánom, mert egyszer szagoltam egy illatot, Oriflame-es volt, és abban volt bors. Utáltam. Így a borsos cuccokat kerültem illatban. Mert ételben egyébként imádom, és használom jócskán.

Egyszóval örülök, hogy az enyém lehet, szeretem, és igyekszem nem elfújni egy hét alatt, mert nincs szükség belőle olyan sokra. Én délben minden parfümöt frissíteni szoktam, de szerintem ennél erre semmi szükség. Mondjuk én minden parfümöt úgy használok, hogy egy-egy fújás a csuklókra, és a nyakam két oldalára, valamint egy a mellkasomra, dekoltázsomra. Azt szokták mondani, hogy a kevesebb néha több. Valóban. De én szeretem, ha érzem az illatokat magamon...és azért panaszkodni nem szoktak a környezetemben, hogy rám borult a parfümös üveg. :-)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.