DKNY

Ár:   13 000 Ft és 21 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2017. június 19.

Ár:   13 000 Ft és 21 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Keleties virágos illat nőknek. Kiadás éve: 2017.

Fejjegyek: grapefruit, mandarin, narancs, nektarin

Szívjegyek: neroli, sárga frézia, szoláris jegyek

Alapjegyek: méhviasz, cédrus, vanília és pézsma

DKNY Nectar Love Donna Karan 10ml fújós
Ár: 2400ft+posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 10ml frissen fújva mülleres parfümszóróban, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
DKNY Nectar Love Donna Karan 100 ml
Ár: 9,000 Ft , Eladó: knyeszter
Állapot: 80%-a megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost / MPL vagy személyesen

stylo

2021. június 11.

Egy kis mintat kaptam vasarlashoz. Irresistible. Intoxicating. Addictive. Ez van rairva. Szerintem nem. Savanyu. Limonadeillat. Azt hiszem a neroli az, amit mostanaba elkezdtem utalni. Jo sok cuccba belerakjak. Na hat ebben is van rogyasig. Birom az uveget, de szerintem ez nem jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

Timese

2020. július 6.

Számomra ez az illatok illata! Imádom! Könnyű, friss illat, konkrétan bánom hogy egy idő után már nem érzem magamon (nem illan el, csak én szokom meg)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Tina9997

2020. április 25.

Nagyon szeretem. Könnyű tavaszi, nyári illat. Rajtam nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

Nagyon szeretem. Könnyű tavaszi, nyári illat. Rajtam nagyon tartós!

laracroft

2020. március 6.

Hogy lehet, hogy én itt kamillát érzek? Nem értem. Frissen a réten szedett kamilla illata ez, tömény virágpor, némi mézzel édesítve. Mézes kamillatea? Rajtam ezt tudja az első egy órában, csak épp fejfájdító erősségben. Utána elcsendesedik, bőrközelivé válik, kialszik a kamilla, és lesz helyette egy friss-édes-réti növényes illat, ami már tetszene, csak az az első óra ne lenne... Tartóssága rajtam sem az igazi, 4-6 óra, aminek az elején brutális a hatósugár, a végén ellenben alig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Anticinderella

2019. március 17.

Mézes és barackos, édes mégis van benne citrusosság, szeretem illat, de sajnos rajtam nem volt tartós....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

pomme

2019. február 11.

Érdekes illat, úgy télies/őszies, hogy közben nyárias is. Méz, méhviasz és a vanília a téli része, a nektarin, a citrusok és a napsütéses jegyek pedig totál nyári parfümöt idéznek. Mintha kiültem volna a tengerpartra forró mézes teát szopogatni 40 fokban :D Pont ennyire értelmes.
Létjogosultsága szerintem kizárólag olyan helyeken van, ahol karácsony előtt is meleg van, mint itt mifelénk délen. Amikor már egy hónapja tolják az arcomba All I want for Christmas-t, de hétvégén napközben még mindig trikó-farmer kombóban koktélozunk a teraszon (van benne koktélcserkó-illatjegy is) és belénkhasít, hogy basszus, jövő héten karácsony, húzni kell hazafelé, érezzük már át az ünnep szellemét egy kicsit (lásd mézes tea).
Szóval nem igazán értem, mikorra akarták szánni ezt a parfümöt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Szóval nem igazán értem, mikorra akarták szánni ezt a parfümöt.

Babiicaa

2019. február 6.

Rettenetesen tartós, szerintem aki az ellenkezőjét mondja, az vagy nem erdetit vett, vagy egyszerűen nem illik a bőréhez, és rosszul párosul a feromonjaival. Egy parfüm fürdéstől-fürdésig érződjön, és legyen belőle elég 2 fújás. Na, ez tökéletesen ilyen, sőt talán még túlságosan is sokáig tart az illata. 😅

Az illatról annyit, hogy iszonyú nőies, a pasik számára pedig nyálcsorgató. 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Az illatról annyit, hogy iszonyú nőies, a pasik számára pedig nyálcsorgató. 😀

Csilluci

2018. december 20.

Hol az illat?!?!?! Kifújtam belőle egy spriccnyit a fürdőszobában, és nem érzem!!! A nyolc órával ezelőtt magamra fújt Aura még mindig létezik rajtam, ez a parfüm meg csak úgy elillant...
Szerencse, hogy csak minta volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 20.

Szerencse, hogy csak minta volt.

Verona5

2018. május 6.

Müllerszaglászás: egy fújás /szerencse, hogy csak papírra/ - ja, mézes... ja, csak mézecskés... jesszus, ez szörnyű!! Ennyi. Soha többé. Szintetikus, ma divatos egyenillat, mai csirkéknek. DKNY hova süllyedtél? Az üvege tetszetős, ezért az egy pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

kvin

2018. május 6.

Daninának adok igazat, ugyanaz a benyomásom. Az eleje meglepően tetszetős, rögtön min. 4 csillag, de sajnos pillanatok alatt elillan, ennek ténye miatt -1csillag, a gyorsasága miatt még egy mínusz. Marad egy virágos méz illat, amit én személy szerint 2nél többre nem tudok értékelni. Igazából pont olyan, amit ígér. Mézecske, virágocska. Semmi különös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.