DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: o0.rebekap.0o, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: nektarin, gránátalma, marcipán, kumquat, gazdag erdő egyveleg, tonkabab, és borostyán keveréke.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

krémparádé

2019. január 31.

Rózsaszín porcukorfelhő, friss marcipán, kandírozott kumquat. Hétköznapi jókedvre derítő fincsiség... éveket vártam rá, nem csalódtam, de nem is csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

senskin

2018. július 24.

Nekem ez az illat olyan kis édesség a maga módján. Ha bele lehetne harapni, megtenném. Az illat íze kevéske, könnyen felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Milka

2016. március 30.

Valamiért emlékeztet a Womanity-re, de amíg Mugler-nél nagyon oké, jelen esetben nem igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

mplaura89

2016. február 7.

Nekem egyáltalán nem jött be:( Se macaroont, se marcipánt nem érzek, pedig ezért cseréltem el egy másik illatra. Rajtam citrusos púderes volt, kicsit édes, de nem geijl. Nagyon nem az én világom, szerintem ebből a kollekcióból a Creamy Meringue volt az, amit szívesen elhasználtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Baagnes

2015. november 30.

Nagyon fincsi illat. Nem szeretem a Dkny illatokat de ez nagyon bejott. Edeskes de nem az a nehez orrfacsaro illat, inkabb kicsit kislanyos, de nekem akkor is nagyon tetszik. Kar, hogy nem konnyu beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

Lingling

2015. július 29.

Kedves tiamoitalia! Szabadna tudni, hogy honnan sikerült megrendelni a Pink Macaront? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

tiamoitalia

2015. július 29.

Atyauristen! Ez szerelem! Teljesen véletlenul szaglásztam meg, mert olyan cuki rozsaszin az uvege...hát ez bombasztikus, edeskes, nyarias, puderes. Meg is rendeltem, alig varom, hogy hozza a postas. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Lierre

2015. április 27.

Szerelem első szaglásra :) Először a frissítő, kesernyés kumquat, aztán leszáradva a krémes mandulás édeskés illat. Mintha a boldogságot fújnám magamra. Másoknak is tetszik, dicsérik rajtam. Nem tucatillat. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

incifinci28

2014. január 20.

isteni!!! tartós, alig kell belőle 2-3 fújás és imádatos illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

isteni!!! tartós, alig kell belőle 2-3 fújás és imádatos illata van! :)

esztibenji

2013. december 11.

Fantasztikus marcipanos-citrusos illata van, ez lett a kedvenc parfümöm :) Magyarországon hol lehet kapni? Mert sajnos csak egy használtat tudtam venni, ha valakinek van, esetleg szívesen megvenném :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 11.