DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: o0.rebekap.0o, Módosítva: 2012. október 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Tartalmazza a citromos pite, a narancshéj, a bergamot, a mandarin, a neroli, a bazsalikom, a gyömbér, és az ibolya aromáját egyetlen üvegcsében.

hadorka

2015. október 18.

Számomra a non plus ultra.. .. és még tartós is. Ha valakinek lenne eladó, kérem, szóljon, mert sajnos már nagyon nehéz hozzájutni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 18.

Tildi

2015. június 15.

Már az elején megjegyzem, hogy a legtöbb DKNY illat sajnos az én bőrömön max 1-2 óráig tart de ez kivétel. Az eleji citromos fanyarság után csodás/édes illat keletkezik ami 4-5 órán keresztül kitart. Mivel limitált már csak 1-2 netes parfümériában kapható. Egy nyári parfümnek jó de nem venném újra mert annyi más finomság van amit még ki szeretnék próbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

nyarigabi

2015. május 18.

Kedves kis illat. Kicsit hasonlít Britney Circus Fantasy-jára, de sokkal természetesebb illat, nem olyan szintetikus, mosóporos, mondhatjuk, hogy ami abban tetszett, ebben is megvan, az pedig hiányzik belőle, ami abban szúrós. Nem életem parfümje, de nem is fogja a kukában végezni.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Szaszmancs

2014. szeptember 24.

Nekem, a Citromkirálynőnek ez már őszi-téli illatnak számít, ugyanis rajtam egészen becukrosodik ez a lime és masszívan tartja is magát nap végéig. Meglepő fordulatok. Szeretem, de ez együveges kaland lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

nikilane

2013. június 12.

Update: Eljött a nyár és kizárólag csak ódákat tudok zengeni az illatról. A legfinomabb friss citrusos illat, amit mostanában illatolni lehet. Amikor kifújom először kicsit kesernyés és mintha egy zöld lime jégkásába harapnék bele, de ahogy lecseng az első 10 perc, összefolyik a nyál a számban, ahogy a reszelt citromhéj darabkák képzeletben hullanak a süteményre. Az édes illatokat nagyon halványan érzem, ill szerintem annyira harmóniában van a citrusokkal, hogy lággyá és élvezhetővé teszi a kesernyés fanyar illatokat. Elsőre nagyon hasonlít a Versace Versensére, de a Versense leszáradás után teljesen elveszti a citrusos fejjegyeit és csak a virágos része marad meg. A Sweet Delicious Tart Key Lime végig citrus-lime illatfelhő marad, de sajnos nem túl tartós :( max 2-3 óra. Én imádom az illatát, ha tartósabb lenne csak ezt fújnám magamra nyáron. Nyárra a legtökéletesebb parfüm, amit eltudok képzelni. Reggelre, estére is tökéletes és a legnagyobb hőgutában is olyan érzést ad hogy 5-6 fokkal kevesebb van és felfrissülök. Nem haragszok rá, hogy nem túl tartós, marad a 4*. :)

Sweet Delicious kollekció utolsó darabja.
Ő a legfrissebb a 3 közül. Az édes illat nem igazán jött át elsőre, de a friss citrusos jegyek kellemessé és üdítővé varázsolják. Igazi véleményt még nem tudok róla írni, mivel nyárra tartogatom, de az első pár szippantás finom volt. És remélem nyáron kellemes "viselet" lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Sweet Delicious kollekció utolsó darabja.