DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: mandarin, bergamot, kardamom,

Szívjegyek: gardénia, magnóla, jázmin,

Alapjegyek: vetiver, cédrus, pézsma.

DKNY Women Fall EDT fújós
Ár: 1800 Ft+pktgtől , Eladó: Kodi
Állapot: frissen átfújva saját parfümömből, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm v. postán maradóra, foxpost

2014. augusztus 22.

Csodás illat. A jegyek alapján egy friss illatra gondolna az ember, az első percekben valóban ad neki némi frissességet a mandarin és a bergamott, de a kardamom rögtön csitítja ezt a maga melegséges hatásával, és a jázminnal karöltve érzékivé varázsolja. Melengető de kifinomult illat, 5-6 órás élettartammal, egyre bőrközelibbé válik, egyre melengetőbb, és 3-4 óra után elkezd fássá, sőt rajtam picit füstössé is válni. Nagyon szép kerek történet ahogy az illat változik a bőrömön az órák során. Számomra tényleg őszi illat, mondjuk hordható bármikor mert nem egy nehézbombázó, de szerintem az őszi időjárási viszonyok között lesz majd a legszebb. Nem egy tucatillat, és nem is értem miért a DKNY Woman flankereként adták ki, szerintem nem illik a sorba, semmi köze az anyaillathoz, stílusában abszolút más, és simán megállná a helyét egy teljesen új Donna Karan illatként. Ha tehetitek mindenképpen illatoljátok meg, mert nagyon nem az amit a DKNY Woman vonaltól megszokhattunk, számomra óriási meglepetés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Seahorse82

2014. április 9.

Finom narancsos virágos illat. Én inkább tavasszal és nyáron tudom magamon elképzelni, legalábbis a sajátomat ekkor viselem. Finom visszafogott illat, bár tartós érezni egész nap. Mondjuk hódítani nem ezzel fogunk, de irodába vagy egyéb szabadban töltött programhoz szerintem ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.