DKNY

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. június 16.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: édesnarancs, grapefruit

Szívjegyek: szegfű, írisz, liliom

Alapjegyek: pacsuli, vanília, fenyőgyanta

liv17

2016. június 15.

Karácsonyra kaptam. Első szaglásra: húú ez fűszeres a javából. Aztán befújtam magam, fűszeres de édeskés, a virág illatokat is kiérzem belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Földes Anett

2015. szeptember 3.

Számomra egy az egyben az energizing illat. Semmi különbség, mintha csak az üveg szinét változtatták volna meg. Mindkettő bejön nekem, 5 csillagos. CItrusos illatú, akárcsak az energizing. Tartós, nekem megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

erika81

2015. július 9.

Nyári illatot kerestem, de nem ő lesz az én nyári illatom!
Finom illat, de sajnos semmi különöset nem találtam benne. Kata leírása alapján másra számítottam! ;) Az alapillat bőrközeliként órákig megmaradt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

Nyári illatot kerestem, de nem ő lesz az én nyári illatom!

2015. június 10.

Wow...kellemes meglepetés ez az illat. Már vagy kétszer elmentem mellette az utóbbi hetekben, nem éreztem késztetést rá, hogy megillatoljam, aztán ma valamiért mégis ráfújtam a blatterre, aztán rögtön a karomra. Meglepetés ez a DKNY vonaltól. Nyári illat, de semmi gyümis-édes, semmi túláradóan citrusos, szóval abszolút nem az a szokványos nyári illat. Kb. 2 órája van rajtam, és amit érzek, az egy száraz, meleg illat, forró homok jut eszembe róla. Ami az én bőrömön dominál belőle az az édesnarancs-grapefruit párosa, a szegfű, némileg az írisz és a gyantás jelleg. Kifújás után picit hasonló jellegű volt, mint a Bulgari Aqua Divina, nem maga az illat volt hasonló, hanem a stílus, de ez nem annyira markánsan formabontó, mint az AD. Akiknek már elegük van a nagyon sablonos nyári illatokból, és valami másra vágynak, de az AD-t viszont már túlságosan nyersnek, vagy maszkulinnak, vagy karakteresnek találják, azoknak javaslom, hogy tegyenek egy próbát ezzel az illattal. Marionnaudban most az 50 ml áráért adják a 100 ml-t, 15 ezer forint körüli áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.