doBrasil

Ár:   16 790 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2015. december 15.

Ár:   16 790 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A 42% SKIN-EYE a kortalan új generáció kozmetikuma, amely csökkenti a szemkörnyéki táskákat és karikákat, és jól láthatóan enyhíti a bőr öregedésének jegyeit.

Legfőbb összetevők:

A brazíliai Amazonas menti esőerdőkből származó MURUMURU VAJ mellett egy speciális NÖVÉNYI EREDETŰ VÉDŐKOMPLEXETis tartalmaz, valamint BIOLÓGIAILAG HOZZÁFÉRHETŐ CERAMIDOKAT, RIZSKORPA OLAJAT, E-VITAMINT, ALMÁBÓL KINYERT NÖVÉNYI ŐSSEJTEKET®. Ezekkel működik együtt egy innovatív, multifunkcionális, növényi eredetű komplex, a REGU®-AGE, amit nemzetközi szabadalom véd, és ebben a krémben nagyon magas koncentrációban (5%) található meg.

A hatóanyag-tartalom 5%-os alkalmazása a tesztek során bebizonyította, hogy képes mindössze 8 hét alatt a karikák és a táskák mennyiségét 35%-kal csökkenteni, a bőr simaságát és struktúráját pedig 42%-kal javítani.

A számos in vitro teszt megerősítette, hogy a REGU®-AGEjelentősen javítja a hemodinamikai folyamatokat, valamint a bőr mikrokeringését, aminek következtében fibroblasztok termelődnek, így lényegesen javul a bőr textúrája és rugalmassága is.

Sindy6

2016. február 19.

Termékmintát kaptam, de már azzal is bámulatos eredményt értem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Termékmintát kaptam, de már azzal is bámulatos eredményt értem el.