doBrasil

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2015. december 21.

Kategória:   Arcápolók

A krém használata felér egy komplett, funkcionális kezeléssel a benne lévő hatóanyagok (különösen a brazíliai Amazonas-menti esőerdőkből származó Maracuja olaj, a Brazil dió olaj és Babassu olaj) tulajdonságainak köszönhetően melyek visszaadják a bőr tónusát és rugalmasságát, mélyen hidratálják azt, javítják feszességét, védenek a szabadgyököktől, és megakadályozzák a ráncok kialakulását.

• Visszaadja a bőr tónusát és rugalmasságát.
  • Mélyen hidratál és táplál.
  • Megakadályozza a ráncok kialakulását.

Sindy6

2016. február 19.

Termékmintát kaptam, nagyon nagyon finom illatú és nagyon jól hidratáló krém. Fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.