Docolor

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   11 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Erra, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Kiszerelés:   11 db
Kategória:   Ecsetek

11 arc és szemecsetet tartalmazó ecsetkészlet, fehér-arany színben.

A szett tartalma:

• kontúr ecset,
  • kabuki ecset,
  • púder ecset.

Vegán termék

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Erra

2021. augusztus 16.

A pinkpandán egy akció keretében ingyen jutottam hozzá. Nagyon szeretem, majdnem mindegyiket használtam már, nem volt velük semmi gondom. Leginkább a szemhéjhoz való ecseteket használom, ritkábban az arcra. (a rúzsecsetet szemhéjra használom)
Kellemes tapintásúak, könnyen tisztíthatóak, nem hullik a sörte, nagyon puhák, és a design is teljesen elnyerte a tetszésemet. Egy olyan kezdőnek, mint én bátran ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.