Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Joe, Módosítva: 2012. november 6.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9790 Ft

Unisex parfüm

Illatcsalád: Fás- fűszeres

Illatösszetétel: Bergamot, Rózsa, Kardamom, Írisz, Boróka bogyó, Rózsabors, Pézsma

Az illat fás jegyek és csábító fűszerek keveréke. A rózsaszín bors lángoló intenzitása a boróka bogyó hűs vonzerejével keveredik, melyeket a pézsmás jegyek zárnak le.

Ár: 9790 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

Joe

2013. március 7.

Eleinte nagyon emlékeztet a citromsárga Coccolino-ra. Ami tulajdonképpen nem baj, mert szeretem az illatát,de valahogy mégis azt érzem, hogy ettől kevésbé különleges. Emiatt a 4 csillag. Mindazonáltal határozottan tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.