Dolce & Gabbana

Ár:   20 200 Ft, 27 300 Ft és 35 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2020. január 23.

Ár:   20 200 Ft, 27 300 Ft és 35 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: grapefruit, mangó, birs

Szívjegyek: jázmin, citrusvirág, vizes jegyek

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, fás jegyek

Gyári illatminták 350 Ft / db-tól
Ár: 350 Ft / db-tól + posta , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Klinikák metróállomás), vagy posta, foxpost
Ár: 1400 , Eladó: Lulu6
Állapot: 5 ml/2 fújás hiány, Helyszín: Rákóczifalva, fizetés: Előre utalást követően postán maradó ajánlott levélként vagy foxposttal tudom küldeni.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

zsazsi1

2021. augusztus 8.

Nekem ez egy nagyon édes, de olyan könnyedén, nem gourmand módra édes illat. Mintácskát kaptam, és most alvóparfinak fújom, mert olyan kis megnyugtató. Először nem tudtam rájönni, mire emlékeztet, de most beugrott: Impulse Incognito! 4. ikszen túli krémmániásoknak nem kell bemutatni, fiatalabbak meg átsiklanak fölötte ha még valamelyik vegyesbolt polcán ott csücsül. Emiatt kedves emlékeket ébreszt, tartósságáról nem tudok mondani semmit mert elalszom mire elillanna :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

26timcsi

2021. június 26.

Nekem szerelem lett az illata :) Olyan nyári napsütéses, mintha egy szoláriumból jöttem volna ki.
Nagyon tetszik,viszont a tartósságával annyira nem vagyok megelégedve… :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

Nagyon tetszik,viszont a tartósságával annyira nem vagyok megelégedve… :(

TallodiZsofi

2021. március 19.

Ez egy nyári illat! Kell neki a meleg! Mangó-birs, tubarózsa és jázmin! Ezek így együtt jelennek meg rajtam és ez is a leszáradása! Engem a Mugler Womanityre emlékeztet, az a fanyar mégis édes gyümölcsösség. Abban kaviár is van, és sokan óckodnak annak illatától. Így azoknak ajánlom leginkább, akik a Womanityvel kacérkodnak, de megijednek a kaviártól! A Shine nyári gyümölcsös illat a fehér virágok megfelelő ellensúlyával! Rajtam több órán keresztül érződik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

eveartstar

2021. január 30.

Kimondom amit szagolok jó? 😅
Egy napsütéses, vidám jázmint képzeljetek el, ennyi a Dolce Shine! Ne is akarjatok tőle többet. És nosztalgikus, mintha régen szagoltad volna már valahol.
Nekem nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 30.

Kimondom amit szagolok jó? 😅
Nekem nagyon tetszik!

CeCeDrake

2020. július 3.

Január óta kíváncsi voltam, nagyon vártam. De minek 🙄
Ez csak egy Dolce valami szintetikus gyümölccsel, ami annyira műanyag hatású, olyan olcsó féle. Amikor a műgyümölcs eltűnik, szuper szappan illat lesz.
Csalódott lettem, mert többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Január óta kíváncsi voltam, nagyon vártam. De minek 🙄
Csalódott lettem, mert többet vártam.

ALettah

2020. április 21.

Izgatottan vártam ezt a sárga szépséget, mert az eredeti Dolce és a Floral Drops is nagy kedvencem. A birsalma, jázmin kombó is izgalmasnak tűnt. Ma végre kipróbálhattam! Első fújásra úsztam a boldogságban - ez napfény egy üvegben, ráadásul milyen bájos üvegben! Mangós, gyümölcsös és jázminos örömillat, a birs sajnos alig van jelen. A tubarózsa nagyon diszkrét, ad neki valami klasszikus bájosságot, engem a gyerekkoromból emlékeztet valamire ez a középső fázisa, talán nagymamám valamilyen illatára? A gyümölcsös rész lecsengése után egy puha pézsmás, szappanos alap marad, ami szerintem egy kicsit unalmas.
Összességben örömmel viseltem, és ki fogom próbálni újra, vagy igyekszem egy kis mintát beszerezni, mert ez az első benyomás annyira volt elég, hogy továbbra is a próbalistámon maradjon, de elsőre nem vágom el az ereim azért, hogy az enyém legyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

szeliger

2020. április 15.

Kifejezetten tetszik ez az illat, még üveg is lehet belőle. Ha már üveg, akkor meg kell hagyni, hogy az is tetszik, a gagyi műanyag kupak ellenére is valahogy az összhatás vidám, bohókás. Az illat pedig gyümölcsösen édes, nekem bizony ott a mangó is. A fehér virágos illatokat általában amúgy is szeretem, a jázmin itt már-már bódító mennyiségben érezhető. Mindennek pedig megágyaz egy puha, krémes, pézsmás alap, pici szantállal, hogy azért még a Földön maradjunk.
Szép kerek egész, nekem igazi nyári délutáni, esti illat. Az én látszólagos polcomon összetéveszthetetlenül beleillik az olasz parfümök, életérzés világába.
A hatósugár is rendben, nem tolakszik, de az intimszférában határozottan ott van. Időnként ki-kilibben messzebbre is és a tartósság is megfelelő, négy-hat óra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 15.

laracroft

2020. április 1.

Amióta megláttam fragin a beharangozóját, meg voltam őrülve, hogy kipróbálhassam! Az egész virágos kupakos Dolce vonal nagyon jól muzsikál a rajtam, és ez, összedolgozva a mangóval és a trópusi gyümölcsökkel, rossz biztos nem lehet!
Tévedtem...
Kifújáskor sima Dolce + olcsó és szintetikus gyümölcsszag. Trópusi jellege van, igaz, de a mangó sehol. Pár perccel később felerősödik a műgyümölcs, savanykás, kidolgozatlan, valahol a testpermetek szintjét üti meg kidolgozottság terén. Ennél még egy Escada nyári flanker is kifinomultabb. Ha a Dolce vagy a Floral Drops jegyei alá simulnának be a trópusi gyümölcsök, ahogy én azt elképzeltem, olyan finom lehetne! De nem...
Körülbelül két óra után, a leszáradásában visszatér a sima Dolce. Nagyjából 4 órányi viselés után pedig végleg eltűnik.
Kár érte, de legalább nem kell megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Tévedtem...
Kár érte, de legalább nem kell megvennem.

Asianlover

2020. január 31.

Szuper citrusos-vidàm viràgos-napfènyes illat. Ìgy különösen idegesìtő, hogy tartòssàg ès hatòsugàr egy büdös nagy 0! :(((
Röhejes, hogy ilyen illatokat ilyen àrban mèrjenek. Egy Avonos vagy gyerekparfüm többet tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.