Dolce & Gabbana

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   10 000 Ft

Szívjegyek: ciprus, napraforgó, szerecsendió

Alapjegyek: kömény, vanília, szantálfa

Lapo

2017. július 22.

Egy kis édes fűszeres biztonságillat 35 év alatti férfiaknak..nem rossz-nem rossz, de nem is egy ikon.. tipikus őszi/téli irodában, esetleg tavaszi/nyári estéken könnyen hordható parfüm..senkit nem fog zavarni bár és nem is fogják megkérdezni, hogy mi ez a marha jó illat. Ettől függetlenül tényleg egész kellemes..talán az Anthology férfi szériából az egyik legjobb (bár ez a széria sajnos nem sikerült a legjobban) Sok és fényévekkel jobb illatot produkált már a D&G ház.. ennek a sorozatnak picit pénzszaga van sajnos.. A 3 csillagra még adnék egy felet..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

Morrison92

2016. október 25.

Nevetségesen alacsony áron szereztem be belőle egy 100 ml-s teszter illatot, amitől egyébként nem vártam túl sokat, gondoltam majd télre jó lesz. Ehhez képest számomra pozitív értelemben meglepetés, attól függetlenül, hogy nem dicsérik meg az illatomat minden utcasarkon. Több férfi kollégám is mondta, hogy kellemes az illata, pedig én az elején nem voltam oda érte annyira. De most már egyáltalán nem bánom, hogy megvettem, a 100 ml-s kiszerelés azt hiszem elég lesz, legalább 1 évig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.