Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fej jegyek: Ananász, Zöld jegyek, Rózsaszín bors

Szív jegyek: Jázmin, Gardénia, Tubarózsa

Alap jegyek: Írisz, Pacsuli, Benzoin, Vanília

GNóri

2017. május 10.

Az elején nagyon tetszik, ekkor kesernyés-gyümölcsös, TM Angel-re emlékeztető illat, ám annál sokkal könnyebb, frissebb, maszkulinabb, kevésbé édes. Már épp elkezdtem gondolkozni azon, hogy be kellene szerezni őszi illatnak, mire leszáradás után úgy beédesett rajtam, hogy az előbb felsorolt friss, kesernyés jegyekből semmi nem maradt. Egy LVEB-hez hasonló szörnyen tömény és édes tömegtermék lett a végeredmény. Kár érte, olyan jól indult..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Avalionia

2016. október 20.

Pici mintát szereztem be belőle, és sajnos nem lettünk egymás kedvencei :( A kolléganőm úgy jellemezte: "Ez az illat 50+os" Valóban van benne valami régimódi nehézség, ami miatt nem lesz a polcom lakója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

polkadotted

2016. augusztus 10.

Nagyon sokáig nagyon szerettem, ácsingóztam érte...mindig önbizalommal, erővel öntött el, ha magamra fújtam. Végtelenül tartós, nagyon kellemes. Melegben kissé édeskés, télen fanyarabb, karakteresebb rajtam. Igazi lila illat, jobb szó erre nincsen.

Úgy érzem azonban, hogy "kinőttem", vagy megváltoztam, vagy nem tudom hogyan mondani. A munkahelyemen egyébként sem viselhetek dögös illatokat, úgyhogy ha valaki úgy érzi, szívesen eladom neki. Itt vettem kb. háromnegyed üvegnyit, jelenleg fél üvegnyi van benne, bátran írjatok:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

bal26

2015. május 8.

számomra az egyik legklasszabb, legkülönlegesebb, legidőtállóbb parfümök egyike. A megjelenése óta (kb. 5-6 éve) mindig van belőle otthon 1 üveggel. Az én bőrömön tökéletesen működik. Sajnos a férfi parfümök (és az uniszex parfümök között is) nagyon ritka az orientális-virágos illat, ez pedig az a javából! Virág illat - de mégsem nőies. S bár egy kicsit harsány, de bátran ajánlom kísérletező kedvű férfitársaimnak. Ráadásul tartós is. Ha ez van rajtam, az mindig feltűnést kelt, csak pozitív visszajelzéseket kaptam még. Sztem 10/10 !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 8.

beautifullife

2014. november 8.

Szerintem nagyobb a füstje, mint a lángja.
Az illatjegyek alapján izgatottan vártam, de kicsit csalódtam.
A kezdése erőteljesen maszkulin, majd átvált egy még mindig erős, de már pacsuli illattá. Én is azt mondanám, hogy akinek sok az Angel, próbàlja meg őt. Nem olyan erős és jóval hamarabb lenyugszik. Ebből fakadóan ő egy sokkal lebutítottabb vàltozata, ha fogalmazhatok így.
Az erős kezdés rajtam cirka fél óráig tart maximum, aztán márcsak ananászbefőttet lehet érezni. A legvége - meglepően- virágos-vaníliás.
Fogalmam sincs, Fragranticán hogyan szerepelhet ennyire jól az erőssége. Rajtam, mint mondtam, nevetségesen gyenge. Par óra az egész.
Valahogy nem tudom elképzelni róla, hogy bárkinek is signature illata lenne és hozzátenne valamit a személyiségéhez. Nincsenek önálló titkai, bugyrai, csak teng-leng és van.
Az egész Anthology sorozatból őt tartottam a legizgalmasabbnak, de szívszakadva kell elhasználnom a mintámat, mert ilyen névvel hátborzongatóan jó uniszex illat futhatNA. :(.A tőbbi az érdekeltség legkisebb lángját sem gyújtja meg.
Összességében azoknak ajánlom, akiknek tetszik az Angel, de nem szeretik a harsogásat. Bár enélkül nem angyal az angyal. Ár-érték arányban is pénztárcabaratábban, mint várnánk a brandtől.
Én teljességgel felfalom, mert könnyebb az én súlycsoportomnàl.
Számomra a gyakran használt, " édes kis semmiség" kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Szerintem nagyobb a füstje, mint a lángja.
Az illatjegyek alapján izgatottan vártam, de kicsit csalódtam.
Én teljességgel felfalom, mert könnyebb az én súlycsoportomnàl.
Számomra a gyakran használt, " édes kis semmiség" kategória.

vador

2014. szeptember 23.

Egyszerre ódivatú és meghökkentően modern, ananászbefőtt, már-már fejfájdítóan sok fehér virág és némi fűszeresség komoly, tradicionális pacsulis-gyantás alapon. Meg valami fa, talán cédrus, tudom, nem írják, de érzem.
Bejön a koncepció, elég eredetinek tartom, hogy valamit, ami uniszex, nem úgy oldanak meg, hogy mindent, ami miatt gyanúperrel élhet környezetünk, hogy az ellenkező nem illatában parádézunk, ijedten megkerülnek, hanem épp ellenkezőleg, a sztereotipizáltan feminim/maszkulin jegyekből építenek egy pofátlan és megfoghatatlan katyvaszt.
Izgalmas, nagyon izgalmas és teljesen megértem már előre is azokat, akik utálni fognak érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

ursus

2013. december 28.

Jaj! Amikor Franciaországban voltam ellátogattam Grasse-ba, a "parfümgyárba" :) Ott találkoztam ezzel a nehéz ódivatú illattal. Mindennek ilyen illata volt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 28.

ansu

2013. december 11.

Nagyon éles kontraszt van a kékes, minimalista üveg és az illat között. Az ember fia/lánya hűs, zöld, vizes permetre számít, ehelyett egy brutálédes virágbombát kap egyenesen az arcába. Többen azt írták róla, hogy aki még fél az Angeltől, az próbálkozzon vele. Hááát, nem tudom. Nekem ő túl virágos. Ugyanakkor gourmand is. Szóval egy katyvasz rajtam. Nem szeretem viselni. Illetve nem tudom viselni. Fehérvirágok-pacsuli-benzoin-ananász kombó, és mindez unisex. Engem összezavart. Még egy normális gondolatot sem tudok róla megfogalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.