Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Fej jegyek: Rózsaszín bors, Ambrette (musk mallow)

Szív jegyek: Írisz, Rózsa, Hibiszkusz, Flórenci nőszirom

Alap jegyek: Pacsuli, Orientális jegyek, Pézsma

Üvegében Dolce & Gabbana La Tempérance 14
Ár: 5500 , Eladó: Csokri
Állapot: 100/55, Helyszín: Budapest XI.KER , fizetés: Személyesen posta foxpost
csakmoni

2020. február 11.

Nőies, édeskés, megfoghatatlan illatjegyekkel. Jellegében hasonlít a Dior Joy-ra, annál is ezt a kicsit púderes-édeskés leszáradást szeretem.Az orientális jegyeket és a pacsulit nem érzem, inkább az ambrette-t, de sokkal visszafogottabban, mint a Pour Femme-ben. Olyan kis csendes, tompa, jólápolt illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 11.

Vinike

2018. augusztus 20.

Ahogy látom többen is vakon vásárolták ezt a parfümöt, mert méltatlanul keveset hallani róla. Én is így tettem. Egyszerűen nem tudtam ellenállni az üvegének. Imádom ezeket a letisztult, szögletes, egyszerű de mégis elegáns üvegcséket. Egyébként meglepően nehéz is. :D
Az illatról nagyjából mindent leírtak előttem. Puha, pézsmás, keleties, mégsem túl fűszeres finomság. Nem lehet nem szeretni. Bőrön valóban nem túl tartós, de ruhán EDT létére nagyon szépen teljesít. Egyik legjobb vakvásárlásom volt, nagyon boldog vagyok hogy a gyűjteményem tagja lett. <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Timi27

2018. július 31.

Vakvásárlás eredményeként lett enyém ez a parfüm, de nem bántam meg.. nem túl édes, enyhén fűszeres, finom pézsmás, olyan szépen körbeölelő, nem túl nagy hatósugarú illat.. inkább ősszel és télen használom.. tartóssága inkább 3-4-es, de van miből újrafújkálni pár óra elteltével ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

Mirácska09

2017. szeptember 17.

Nekem tetszik ez az illat, finom puderes, puha, 'visszafogott', de tenyleg egy baja, hogy sajnos nem tartos. Csak 1 csillagocskat vonok le emiatt. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Angera

2017. augusztus 6.

Sokáig áhítoztam utána, mígnem egy Valentinnapon megvettem magamnak :D
Müllerben 50% volt minden parfüm..
Azóta is boldogság van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Sokáig áhítoztam utána, mígnem egy Valentinnapon megvettem magamnak :D
Müllerben 50% volt minden parfüm..
Azóta is boldogság van.

Masnuci

2017. május 16.

Ez az illat gömbölyű! Kényeztetően finom puhaság árad belőle. Meleg és púderes, krémesen simul, finoman körbevesz. Az elején még érzek valami füstös fűszerességet, de azt is csak lágyan, nem erőszakosan, aztán átalakul és egy igazán nőies, kellemesen édeskés felhőt von körém. Nem tolakodó parfüm, nincs nagy hatósugara, de nem is kell, ez egy diszkrét illat, csak annak szól akit én meg akarok szólítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 16.

galagonyanya

2017. március 19.

Kevéssé lehet hallani erről a parfümről, én is teljesen ismeretlenül vásároltam - soha rosszabb vakvásárlást! Jó nehéz üvege van, már ez is tetszik; az illata édes pézsma. Az a kellemes, krémes fajta, a rózsa nem alkalmatlankodik, a pacsulit sem sikerült tetten érnem benne, de írisz és pézsma van bőven, odateszik magukat rendesen. Rajtam nem füstös és nem is bőrös - szerintem az az illat lehet, mely annyira más mindenkin, mintha nem is ugyanarról a parfümről beszélnénk. A pézsma egyébként hajlamos ilyen típusú vicceket csinálni. Mivel nem számít drága illatnak, ezért nem dühít hogy picit többet kell fújni belőle, mivel valóban szerényebb a hatósugara, viszont legalább nem zavarunk vele másokat - bár, nem gondolnám hogy van ember, akinek ne tetszene. Kellemes komfortillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

GNóri

2017. február 10.

Ez a parfüm is egy vakvásárlás eredménye. Nem ismertem korábban, de teljesen biztos voltam benne, hogy az illatjegyek, a név, és az üveg (igen, sajnos nekem az is nagyon sokat befolyásol) alapján tetszeni fog. Nem is csalódtam, csodafinom illat.
Mély, meleg, puha, nincs nagy hatósugara, viszont baromi tartós. Bőrös, borsos, enyhén füstös és fűszeres illat. Egyik irányba sem húz, nem túl erős sem a füstössége, sem a fűszeressége, az ámbra és a virágok gyönyörűen lepuhítják az erősebb jegyeket. Pont annyira fűszeres, amennyire kell, pont annyira édes, ami még jó, nagyon szépen el lettek találva az arányok. Nagyon hasonlít egyébként az Intimissimi Sensuelle-hez, és az Oriflame Amber Night Elixir-hez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Mufurcka

2013. június 10.

Kár, hogy nyár van, mármint a parfümnek:) Imádni fogom ezt ősszel.
Az első óra pezsdítő, de ahogy szárad le úgy kezd el mélyfinompuha illattá válni,ami nyugtató komfortillat.
Pézsma - ámbra - írisz érződik először, aztán jönnek a fűszerek, de nem bántóan, a virágillat tompítja őket. Szuper!
Szeretem a 3-as illatát is a sorozatnak, van is még egy 30ml az üvegben,nyárra tartogatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

Kár, hogy nyár van, mármint a parfümnek:) Imádni fogom ezt ősszel.