Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos-gyümölcs

Illatösszetevők: citrom, narancs, lonc, pézsma, cédrus

Dolce & Gabbana Light Blue Love In Capri for Women ajándék fújóssal
Ár: 1 , Eladó: kjancsa67
Állapot: használt, Helyszín: Budapest 3. vagy 13. kerület, fizetés: --
kjancsa67

2019. július 17.

Tegnap vettem kézhez, első fújásra csalódás volt, mert nyomát sem éreztem a Light Blue-nak, pedig őt nagyon szeretem. Édes, fás és van benne valami, ami kifejezetten zavar, de nyilván ez ízlés kérdése. Leszáradáskor viszont előjön az anyaillat. Tartós, 3-4 órát simán kibír. Azért mert van benne számomra olyan összetevő, amit nem szeretek, jár a 4 csillag, mert jó kis illat és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 17.

szanii

2018. október 20.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Őszi/téli parfüm szerintem, erős illattal. Mindennapokkor is jó választás, de alkalmakon is megállja a helyét. Tartós. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

skin

2017. november 26.

Hogy miért most ilyenkor télvíz előtt írok róla nem is tudom. Bár nem hiszem ,hogy a könnyed illatokat nem lehet hideg időben használni ellenben a nehéz illatokat amelyek a nyári hőségben fullasztóak tudnak lenni. Emlékszem még arra amikor sok évvel ezelőtt kaptam egy Light Blue-t ami akkor jelent meg és számomra csak citromos víz feelingje volt. Azóta csak annyiban módosult ez a véleményem ,hogy beismerem ,hogy egy ikonná vált és tömegek használják,de azóta sem vásároltam újra éppen ezen ok miatt. Azonban ez elhódította a szívemet. Hónapokig sündörögtem körülette szagolgattam ,de olyan ára van flankerként ,hogy nem vitt rá a lélek ,hogy megvegyem. Próbáltam tavasszal ,nyáron és most hűvösebb időben is és most volt a legjobb azt hiszem így jönnie kellett velem sok hónap után úgy lenyűgözött. Amib nagyon tetszik benne ,hogy érzek benne egy kis kesernyés ürmös vonalat amit szépen kiegyensúlyoz a krémesen citrusos és fás alap. Ettől valami csoda az én bőrömön szinte fürdik a szívem ebben az illatban ha viselem. A tartósságát illetően nincs panaszra okom 4-6 óra Az üvege a megszokott LB-s vonal szép szögletes ,de ami nem tetszik a műanyag fehér kupak . Az förtelmes pláne ilyen áron sokkal jobban passzolt volna hozzá egy ezüst színű. Most tervezem ,hogy vásárolok még belőle amíg még kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

szeliger

2016. június 3.

Motoszkált a fejemben, hogy már éreztem valahol, csak nem jött elő, hogy hol. Erre itthon a fragrantica-n is azt olvasom, hogy Montale, előttem Illatvarázs is ezt hozza fel, gyorsan fel is tettem a másik kezemre egy cseppet abból is. No és mit látok a Soleil de Capri véleményei között? Andrea91 és Kodi már tavaly, 2015-ben kitárgyalták, hogy a Soleil de Capri mennyiben Light Blue! Csak nem olvassák az olasz fiúk is a Krémmániát?
Összehasonlítva a két illatot, ez a flanker nekem is krémesebbnek, egyszerre fásabbnak, ugyanakkor kevésbé fűszeresnek tűnik, mint a Montale. Tartósságra valamivel jobb, kézmosás után még mindig érzem a bőrömön, noha végig bőrközelben marad. Összességében nem dobogtatta meg a szívemet, sőt, az árcédula láttán a lélegzetem is majdnem elakadt, még úgy is, hogy most a Müllerben az 50 ml-t akciózzák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 3.

illatvarázs*

2016. június 2.

A limitált flankerek közül ez az első, ami hasonlít az anyaillathoz. Kellemes, bőr közeli, friss, de nem úgy, mint az anya. Nem citrusosan, hanem krémesen-fásan friss. Enyhén virágos, éppen annyira, amit még nyáron kánikulában is elviselek. Ez a flanker jobban hasonlít Montale Soleil de Capri-hoz, mint az alapváltozat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

Anthaval

2016. április 28.

Szepseges, kellemes, igazi nyari illat! Olyan, mint egy anyjahoz ragaszkodo kislany: igyekszik az anyukajahoz hasonlitani, de megis megvan a sajat kis egyenisege. Nyarra, mindennapora tokeletes, az en boromon 6-7 orat is kibirt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

2016. április 25.

Nálam ez az illat abszolút 5 csillagos. Az eddigi flankerek közül ő áll legközelebb az anyaillathoz, de sokkal visszafogottabb, légiesebb, kevésbé karakteres (és ezt nem negatív értelemben mondom). Rajtam egyáltalán nem lesz édes. Ott van benne végig az anyaillat light-light változatban, és emellé jön némi virágosság, a leszáradásában kis fásság is megjelenik. Persze máson simán lehet más, az én bőrömön ilyen. Nem kérdés, hogy le fogok csapni rá Joy-kuponnal. Tartóssága rajtam 3-4 óra volt, blúzon tovább is éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

nyarigabi

2016. április 21.

Esküszöm olyan, mint a Candy Kiss

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Esküszöm olyan, mint a Candy Kiss

Svetlana

2016. április 14.

Kifújáskor határozottan hasonlít az eredeti LB-ra. Pár perc múlva azonban virágos, édeskés illattá alakul át a bőrön. Nyoma sincs benne a LBra jellemző kesernyés-citrusos-friss illatnak. Sokkal inkább édesebb, fehérvirágosabb ez a változat. Vmelyik régi parfümre hasonlít, de sajnos nem jut eszembe mire hajaz.
Sajnos a bőrömön 1 órát bírt ki, sálamon 1 percet maradt meg, így nem túl tartós. Határozottan jó illat, tavaszra főleg, de sajnos nem tartós. Úgy látszok Dolcéék is újabban biztonsági játékosok, lassan minden parfümjüknek előjönnek több flanker változatával.
Vmi újat is kitalálhatnának már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Vmi újat is kitalálhatnának már.