Dolce & Gabbana

Ár:   15900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. március 6.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatkategória: virágos-aquás

Illatjegyei: tengeri jegyek, frézia, vörösbor.

Asianlover

2018. november 3.

Májusban vettem belőle egy kis fújóst, amit csalódottan félre is raktam. Aquás jegyek meg a vörösbor... ezt nem tudom, mi alapján írták ide..., ki is kéne javítani... Fragranticán már valósághűbb a jellemzés. Ami a végredményt illeti: hulla sablonos, unalmas, "meleg", casual narancsvirágocska. Így ősszel mégis elővettem, csempész egy napsütést az emberre. Nem egy nagy kaland.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

Anyezz

2017. október 14.

Kedvenc nyári parfümöm, de sajnos egyáltalán nem tartós az illata, ezért csak 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

v.szilvia789

2016. július 22.

Tavaly beleszerettem az illatba, végül meg is vettem egy kisebb 25 ml-s méretben (online, mert üzletben brutál túlárazott). Kifújáskor nagyon friss, de hamar beédesedik, szinte fullasztóvá válik, ha túl meleg van, így nem tipikus nyári illat. Van benne elegancia, esti kiülős vacsorához remek illat, de mire a vacsi elfogy, a parfüm is elillan rólunk...Szóval maga az illat kb.4-es, de a gyatra tartósság miatt ennyi pénzért csak hármas jár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Aquariusgirl

2016. július 10.

Hááááááááááááááááááát, én nem tudom egy ekkora divatház, hogyan dobhat ilyet piacra???!!! El sem hiszem...annyira semmi tartósság. Pedig rajtam általában megmaradnak a parfümök, de ez, szinte ahogy kifújtam, elillant :-( Én nem szeretem az anyaillatot, de ez egyébként tetszik, bár azt meg kell jegyeznem, hogy semmi különös nincs benne, ha tartós lenne sem venném meg. Még a legvizesebb gyereklötyik is tartósabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 10.

Villango

2015. november 14.

3 csillag mert iszonyú hamar elillan!!! Hogy lehet ilyet alkotni?
Viszont az illat maga nagyon jóóó, tetszik, sokkal hordhatóbb mint a klasszikus light blue (nekem), bár azt imádom, de már túl sokan imádják...... :(
De ha egy parfüm nem tartós, akkor az egy semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

3 csillag mert iszonyú hamar elillan!!! Hogy lehet ilyet alkotni?
De ha egy parfüm nem tartós, akkor az egy semmi.

Lyah

2015. július 15.

Megszagoltam nemrég, és magamra is fújtam. A két illatnak - utóbbi inkább szag - semmi köze egymáshoz. Az üvegben nagyon tetszik, nem is édes, nem is savanyú, de amivé alakul rajtam az valami Bvlglari Aqua Divina-hoz hasonló bűz lesz, legutóbb legalábbis az produkálta ezt. Nagyon hosszú volt az út hazáig, mire végre lemoshattam. Nem is tudom, hogy erre most mit pontozzak, az illat maga végülis tetszik, a tartósságot nem ismerem, így 3*-ot tartok méltányosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Pöti

2015. július 6.

Én az anyaillatból semmit, de semmit se érzek ki. Szerencsére... :) Amit érzek, az a nyár, tengerpart, napsütés, szerelem. És az ibolya.
Update: az igazsághoz azért hozzátartozik, hogy az 5 csillagot kizárólag a parfüm által keltett életérzésnek adtam, illetve magának az illatnak. Ha a tartósságot kéne pontoznom (de nem fogom), akkor 1 csillagot kapna, mert még sose volt olyan parfümöm, ami konkrétan eltűnt volna rólam, egy óra alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

diesel22

2015. június 15.

Nekem nagyon nem jön be. Az eredeti Light Blue se áll hozzám közel, túl friss, túl citromos, de ez meg teljesen jelentéktelen. 1 csillagot se érdemelne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Anthaval

2015. május 5.

A kifujas utan egybol Olaszorszagban ereztem magam. Eszembe jutott az evekkel ezelotti sziciliai nyar, a fulledt, sos levego, a borok es a hazi keszitesu pizzak illata amit az Etnatol nem messze, egy kisebb hegy tetejen fogyasztottunk el a barati tarsasaggal. Az illat maga is ilyen, a tengerparton tudnam elkepzelni magamon, ahogy vegiglibbenek a lenge nyari ruhamban, a szerelmem kezet fogva. Nagyvarosban, mindennapokban szerintem nem allna meg a helyet, ennek a parfumnel feelingje van.
Azonban tenyleg nagyon borkozeli az illat es nem is tartos, Magyarorszagon pedig keves ember engedheti meg maganak, hogy csak ugy, eleterzesbol adjon ki 25 ml-ert kozel 20 ezer ft-ot - ezert a negy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

nyarigabi

2015. április 22.

Mmmmm....finom. Nyugodt, nőies, tengerparton fehér ruhában mezítláb kézenfogva sétálós, szerelmes illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.