Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mufurcka, Módosítva: 2015. december 29.

Kiszerelés:   40 ml, 75 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso egy 2014-es DG parfüm, kifinomult újragondolása az eredeti Pour Homme-nak.

Aromás fás illat, a tiszta és friss érzetének kontrasztját mutatja meg a meleg aromákkal.

Vizes jegyek, levendula, bazsalikom a fejben, Moepel fa illatakkordjai, széna, korpa, és dohány a szívben. Leszáradásában labdanum, szantálfa és ciprus, ámbra, és pézsma.

Flowergirl1

2020. augusztus 31.

Ezt a parfümöt szeretem a legjobban a Zemberen, én fúrom bele az orrom rendesen a nyakába, ha ezt viseli. :)
Szerintem pedig igenis férfias, a mai sok förmedvény parfüm mellett, amik vagy émelyítően torokkaparók, vagy kisfiúsan édesek, vagy papás -öreges fűszeresek. Némelyiktől köhögési rohamot kapok.
Egy igazi olasz életérzés nekem, inges-napszemcsis-tengerpartos-mediterrán.
Rajta hál istennek tartós, mikor délután hazajön a munkából, még mindig érzem. :)
Egész napra körülöleli, szerintem nagyon illik Hozzá.
Elegáns illat, nem fiúcskáknak, hanem férfiaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Egy igazi olasz életérzés nekem, inges-napszemcsis-tengerpartos-mediterrán.
Egész napra körülöleli, szerintem nagyon illik Hozzá.
Elegáns illat, nem fiúcskáknak, hanem férfiaknak.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. december 27.

Üde és friss illat, kellemes és harmonikus, de nekem valahogy nem elég férfias. Uniszexnek azért nem mondanám, de nem az az illat, amire fúrom bele az orrom a párom nyakába. Jó, hogy mintát próbáltunk ki, biztosan nem kerül fel a vásárlási listára. Inkább nyári kánikulában tudnám elképzelni. Az Intenso név pedig egyenesen megtévesztő. Nem intenzív és nem is tartós illat (olyan 4 fújásnyit kb. 20 percig lehetett érezni, de csak nagyon közelről), mindenképp csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 27.

adri0419

2018. október 3.

Nekem nagy kedvencem. Imádom ezt a férfiillatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Nekem nagy kedvencem. Imádom ezt a férfiillatot.

Barbossa86

2017. november 8.

A kedvenc ferfi parfumon,azonnal megvettem a baratomnak es o is beleszeretett hala az egnek.
Tudtam,hogy passzolni fog hozza!:)
Levendula ,gyogynovenek aaaannyira tiszta es erzeki,ez az illat maga a tokely!
Kulon orom ,hogy vegre nem egy edes torokkaparo borzalom amit sok pali magara locsol(pl One Million blőeh)mar az aquas ferfi illatoktol is hulyet kaptam a nagypapas ferfiillatokrol meg nem is beszelek....
Szerintem ez az illat igazan egyedi, letisztult es selymes,olyan szeeep.:)
Ha ra lehetne fogni ,hogy unisex en is hasznalnam ..hm barcsak talalnek valami nagyon hasonlot a noi illatok kozt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Tudtam,hogy passzolni fog hozza!:)
Levendula ,gyogynovenek aaaannyira tiszta es erzeki,ez az illat maga a tokely!
Szerintem ez az illat igazan egyedi, letisztult es selymes,olyan szeeep.:)

Karesz1985

2017. május 6.

Hétköznapokra használom, kellemes, karakteres illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 6.

Hétköznapokra használom, kellemes, karakteres illat.

Lapo

2017. május 4.

Kétség kívül egy egyedi és parfümökben ritkán használt összetevőket tartalmazó megosztó illat, de nem az én ízlésvilágomnak..nekem nem tetszett.. gyorsan túl is adtam rajta.. van benne valami olyan összetevő (eleve a dohánnyal nekem nem passzol a vizes tónus, illetve a széna, illetve a gyógynövények illataiba sem sem szerettem bele.. ) ami nekem nagyon nem jött be pedig próbáltam mindenhogy és mindenkor.. de nem.. Az EDP jelző erős túlzás tartósság tekintetében..sajnálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

kék lány

2017. március 27.

A Müllerben éreztem meg az eladófiún, és nem szégyelltem megkérdezni, mi ez, annyira tetszett! Szuper illat, csodálkozom, hogy ilyen kevesen véleményezték. Bekerült a kedvenc férfiillataim közé (úgy értem, amiket szívesen érzek férfiakon).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

seal

Korcsoport: >54
2016. május 30.

Az illat viszonylag jól el van találva de a tartóssága , komolyan mondom szégyen.
Egy Fa Deo spray- viszonylag 2 órás - regnálását a bőrön alúl múlja.
Figyelembe véve az Edp besorolást ez Vicc !!!!!!!!!! ( 2 csillag )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 30.

Egy Fa Deo spray- viszonylag 2 órás - regnálását a bőrön alúl múlja.
Figyelembe véve az Edp besorolást ez Vicc !!!!!!!!!! ( 2 csillag )

Rhodesian Ridgeback

2015. április 21.

Egyetértek Mufurckával. Több pontjával is. 1. Nagyon finom illat, 2. Colin Farrell nem jó kampányarc ehhez az illathoz. Az a fószer mint egy csöves, idült alkesz., akiből ránézésre is árad a piaszag. Hiába néz a kölyökkutya szemeivel. A közönség nem is fogadta jól, sem az illatot, sem a reklámarc választását. Ez utóbbi érthető.
Kicsit régimódi vagyok, így nagyon nehezen bírkózom meg az új illatokkal. Nagy részét szkeptikusan fogadom, ahogy ezt is, de már első szaglásra meggyőzött. Finom, szappanos-aromás illat, ami szerintem cseppet sem hasonlít az eredeti Pour Homme-hoz, hanem valami egészen más, de mégis klassz. Ha behunyom a szemem, miközben megszagolom, elképzelem magam egy meleg, tavaszi, levendulákkal teli mezőn mondjuk Umbriában, vagy akár Toszkánában. Az illat rendben van, a sokoldalúság tűrhető, a tartóssága megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Mufurcka

2015. március 28.

Ez egy gyönyörű darab, jól eltalálták, furállom, hogy még senki sem írt véleményt.
Én valamikor február közepén illatoltam, de a megvételt eltoltam jövő őszre a férjnek, aztán elfelejtettem véleményezni is:)
A levendula és dohány kombóval megvettek. Bőrön kell kipróbálni, mert papírcsíkon nem az igazi. Nagyon tartós, bátran próbáljátok ki, esti illatnak is tökéletes lehet.

Egy negatívum, de nem a parfümé hanem a marketingé, hogy a disznószemű Colin Farrell-t én sajnos nem érzem a parfümhöz illőnek. Markánsabb és stílusosabb palit társítanék ehhez az illathoz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 28.