Dolce & Gabbana

Ár:   7450 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2012. szeptember 15.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8100 Ft

Illatösszetevők: bors, levendula, kardamom, vanília, kapor, pacsuli

Ár: 8100 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 6500 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: l. a leírásban, Helyszín: --, fizetés: --

Erika80

2018. június 3.

Bár én nőként írok véleményt az illatról, de osztom Lapo véleményét, miszerint irodaillatnak is kiváló és kortól függetlenül viselhető.
Először meglepődtem, hogy erőteljes az illat és némiképp feminin is. Igaz, csak leheletnyit, de valóban megbújik egy icipici nőies vonal benne. Mint oly sokszor, ilyenkor is bevillan Zólyomi Zsolt parfümőr egyik mondata, miszerint nincs feltétlen olyan, hogy női és férfi parfüm, ez sokkal inkább marketing. Egy-egy illat mutathat jól egy fiatal nőn és akár egy idősebb férfin. Ezzel nem azt mondom, hogy magamra locsolnám a férfiaknak szánt parfümöt, de elgondolkodtató dolog ez az illatokról.
Egyébiránt nem rossz ez a parfüm, de nekem jobban tetszenek az ennél markánsabb illatok. A férjem viszont szereti az édesebb vonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Lapo

2017. október 23.

Nem gondolnám, hogy hozza a sima The One EDP (!) félelmetesen sexy karakterét de nem is ez a célja.. Teljesen más illat.
Ahol az említett illat sok, ott a Gentleman sziporkázik.. véleményem szerint nagyon alulértékelt és kevésbé szereti a hideg hónapokat..jóval könnyebb hordani nap mint nap, akár egy biztonságos iroda illatnak is kiváló. Egyáltalán nem megosztó és fiataloktól a középkorú férfiakig bátran fújhatják.
A The One sorozatból maximálisan ajánlom kipróbálásra a The One EDP mellett (többet sem.. :) ).. a leszáradása szerintem a legszebb..érdemes várni egy picit vele kifújás után..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

La Roue De La Fortuna

2012. október 12.

Örülök, hogy végre ez az illat is felkerült így most egekig magasztalhatom és le is lehordhatom...nah, jó csak egy picikét. :D

Első szaglásra megtetszett, imádtam minden aromáját, a bors fűszerességét (az elején talán túlságosan is intenzív), a pacsuli enyhén metroszexuális vonulatát, a vanília édes cuppanóságát és kardamom sejtelmes egzotikus illatát.

Ez egyszerűen egy olyan parfüm, ami nem azt érdemli hogy egy munkahelyre vagy egy belvárosi sétára illatosítsuk magunkat vele, hanem kifejezetten társasági eseményekre való, vagy valamilyen kulturális összejövetelre, ünnepségre.

Egyszerre férfias és érzéki, de mégsem az a tipikus KAN szag, ami manapság a férfiakat körülveszi és egyszerűen jobb mint a The One, sokkal fiatalosabb, lendületesebb és kevésbé klasszikus jellegű...a baj itt is a tartóssággal van, akárcsak a másiknál...felfújást követően nagyon hamar leszárad az illat. Alighogy megtörténik vele az illatosítás, pár óra elteltével már a vanília édeskés leszáradását lehet érezni. Ennyi pénzért sokkal tovább kellene tartania, nagyon hamar elillan az illata, ráadásul eléggé drága is, nem értem hogy egy ilyen cég hogy engedhet meg magának egy ilyen jellegű bakit, mint a D&G.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.