Dolce & Gabbana

Ár:   42.600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 23.

Ár:   42.600 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: bőr

Illatjegyek: bőr, benzoin, ébenfa

Rhodesian Ridgeback

2015. december 5.

Kifejezetten drága öltönyhöz való illat, mivel maga az illat is baromi drága. Egészen a múlt hétig még csak nem is hallottam erről az illatról. Egy kollégám ezt használta. Neki pedig a felesége vette. Amint megéreztem, nem tudtam megállni, hogy ne kérdezzem meg - pedig, ha csak lehet kerülöm vele a párbeszédet, annyira nem szimpi - annyira éreztem, hogy ilyet még nem szagoltam. Meg kell hagyni, van ízlése....a nejének. Nagyon összetett, gazdag illat. Inkább a fás jegyek a hangsúlyosak és benzólos, füstös bőr. Annyi pénzért, amennyibe kerül, lehet is jó illat. Utánajártam, egy kis 50 millis kiszerelés alsóhangon 70-től 100-ig terjed az ára. Ropiban! Nálunk nem is igen kapható. Nem csoda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.