Dolce Latte

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lala, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

A dezodor megszűnteti a kellemetlen szagokat, de nem tömíti el a pólusokat. Ápolja a hónalj érzékeny bőrét a sheavajnak és kókuszolajnak köszönhetően.

A finomítatlan shea vaj viszonylag lassan szívódik fel a bőrbe, ezáltal hosszantartó hidratáló hatású. Enyhíti az allergiás reakciókat, bőrproblémákat. Gyulladáscsökkentő hatása révén alkalmazható kiütésekre, csípésekre is, megnyugtatja és ápolja az irritált bőrt. Bőrpuhító hatású, elősegíti a kirepedezett bőr gyógyulását. A kókusz olaj gyorsan felszívódik, hidratálja a bőrt és jelentősen lassítja kiszáradását. A kókuszolaj antibakteriális hatású, így amellett, hogy optimális működésre serkenti a bőrt, megakadályozza kisebb sérülések, vágások, pattanások elfertőződését. A kukoricakeményítő olyan természetes anyag, mely felszívja a fölösleges zsiradékot és nedvességet, s nem engedi bepállani a bőrt.  Krémes állagú, illatmentes. Nem csak hónaljra, de lábra, stb. is kenhető.

Kiszerelés: 50 g

szakszil

2014. augusztus 19.

Nagyon szuper!!
Sok mindent próbáltam már: Emanufaktúra, Alverde, Mannaszappan termékek, Olivia natural krémdeói..mindent végig próbáltam már a natúrkozmetikumok közül az évek során,és mind csalódás volt...DE ez valóban hat és valóban praktikus használata!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Nagyon szuper!!

Bamby

2013. december 1.

Nos én el tudom képzelni!!! Sok dezodort próbáltam köztük volt illatosított és natúr is, de valahogy nap végére mindig úgy éreztem nem tartott ki egyik sem, pedig nem vagyok extrém izzadós fajta. Véleményem szerint a cink oxid az ami semlegesíti a szagokat viszont nem szívódik be a bőrbe. A további tápláló ápoló vajak és olajok pedig segítik megnyugtatni bőrt.Én nagyon szeretem, mert hidratál(én speciel borotvát használok és nyugtatja a bőrömet nem tömíti el a pórusaimat és a gyulladt szőrtüszőket is megszüntette)illatmentes tehát nem fogja elnyomni a parfüm illatát illetve nem fog keveredni vele.Mindenképpen csak AJÁNLANI tudom akár dezodorként akár lábápolóként! Szuper termék olcsó és hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Fényvédők: Zinc Oxide