Doliva

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: csikita, Módosítva: 2012. október 2.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Javítja a bőr rugalmasságát és védi a kiszáradástól. A benne lévő E-vitamin és retinol védik a sejtmembránt és késleltetik a sejtek idő előtti öregedését. A ceramid a hámréteg nagyon fontos építőanyaga, feladata a nedvesség megtartása.

_ca_

2016. január 11.

Az előző véleményben csikita által írtakat én is csak megerősíteni tudom: megfelelően hidratál, bár érdemes nem közvetlenül lefekvés előtt felkenni, hogy egy kicsit be tudjon szívódni (mintha egy éjszakai maszkot használna az ember). Allergiát nem okozott. Az illatanyag viszont túl sok benne nekem, és kellemesnek sem igazán találom, úgyhogy jobban örülnék, ha kihagyták volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

csikita

2012. szeptember 29.

Kifejezetten késő őszre és télre ajánlom ezt a krémet, mert nagyon-nagyon zsíros. Könnyű felvinni látszatra könnyű az állaga, de nagyon sokára szívódik fel, így sokszor előfordult nálam, hogy a párnahuzat maszatos lett. De egyébként nagyon megvagyok elégedve a hidratáló hatásával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.