Domus Olea Toscana

Ár:   4400 Ft és 10 300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. december 8.

Ár:   4400 Ft és 10 300 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a könnyű emulzió nem hagy zsíros filmet a bőrön és a zöld tea finom illata kényeztet. A hideg és meleg évszakokban is optimálisan gondoskodik a nedvességről. Puhává, simává és ragyogóvá teszi a bőrt. Az olajfalevél erős antioxidánsai a szőlőmag kivonat flavonoidjaival véd. Az A, E és C vitaminok, illetve a béta-karotinoid a sejtmembránokból semlegesíti a szabad gyököket, amelyek felelősek a bőr öregedéséért. A terhesség alatt megelőzi a terhességi csíkok kialakulását, köszönhetően egyedülállő olajkeverékének, különösen a csipkebogyó olajnak és a gazdag linolsavnak. Az aloe vera, a körömvirág és a kamilla kivonat ideális ápolást biztosít napozás és borotválkozás után, illetve az egyéb olyan hatások esetén, amelyek irritálják a bőrt.