Dontodent

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: judit87, Módosítva: 2015. május 27.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

8000-8800 osszcillaló mozgàs, aktív és szenzitív fokozat, NiHM akkumulator, cserélhető fej.Napi 2x-i hasznàlat mellett 1 hétig üzemképes az akkumulator.

Gina19

2020. március 14.

Szerintem viszont nem tud annyit, mint az Oral-B, az enyem legalabbis teljesen feltoltott allapotban is alig rezeg. Fogmosas utan rendszeresen erzem, hogy nem tisztak a fogaim, akarmeddig is sikalom ezzel. Csalodas szamomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

lavender

2019. október 7.

Nagyjából egy hónapja használjuk a férjemmel, és mindketten meg vagyunk elégedve ezzel a fogkefével. Ezelőtt mindig hagyományos fogkefét használtam, fogorvosi ajánlásra tértem át erre. Először Oral B-t akartam venni, viszont ennek a pótfeje is gazdaságosabb, és a DM-ben pluszpontokat kaptam utána, úgyhogy ezzel jobban jártam. Bár elsőre kicsit ijesztő, milyen erős a fogkefe maga, nem sérti fel az ínyemet és kitűnően tisztít. Eddig 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Colormonkey

2018. március 28.

Én nagyon szeretem, már két éve használom. Szépen tisztít, tényleg kibírja két töltés között egy hétig, és jó árban van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Radam

2017. augusztus 2.

Szuper fogkefe, sokkal több mindent tud mint az Oral-B-s társa. Remekül tisztít. +1 bónusz azért, hogy pirosan világít amikor túl erősen nyomjuk rá a forgófejet a fogunkra! Egyértelműen 5*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Lizu

2016. december 29.

Először használtam elektromos fogkefét, meg kell szokni hogy bizsereg az egész (fejem:)), de nagyon jó vele fogat mosni, könnyű és jól használható. Simák lesznek tőle a fogaim, sokkal tisztábbnak érzem őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

judit87

2015. május 16.

Szerintem nagyon jól tisztít, tükörsima lesz a fogam tőle.Van rajta sensitiv fokozat is ami plusz pont, viszont időmérő nincs.Alap készülék, olcsón.A pótfejek se dràgàk hozzà 5 db 3200 ft.Fogàsa kényelmes, nem nehéz tartani sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.