Dontodent

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50 m   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. december 10.

Kiszerelés:   50 m
Kategória:   Fog- és szájápolók

- Különösen jól csúszik és nem foszlik.

- Speciális rétegének köszönhetően eltávolítja a fogközökben levő lepedéket és elszíneződést.

- Fluoridot tartalmaz,mely erősíti a fogzománcot

Kiszerelés: 50 méter

PetraRéka

2017. május 4.

Jó termék.Nekem megfelelő szál vastagságú és azt gondolom,ha megfelelő állapotban vannak a fogaink-fogközeink,akkor majdnem simán be kell,hogy férjen a fogak közé.Hát én kételkedem abban,hogy fehérítő hatása lenne...Újra választanám.
Előtte a zöld dobozos dm-s terméket használtam,ami szétfoszlik könnyen.

Többszöri használat után: biztosan nem venném úja,nem nyújt többet mint más fogköztisztító,ár/érték arányban sem a legjobb (kicsi a kiszerelés) illetve,amiért vettem-fogfehérítő hatás (?) nem valósult meg-ez becsapás szerintem.Most már csak 2 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Előtte a zöld dobozos dm-s terméket használtam,ami szétfoszlik könnyen.

im

2016. szeptember 20.

Sokkal jobb, mint a zöld dobozos Dontodent fogselyem (http://kremmania.hu/kremek/dontodent-antibakteriell-minze-fogselyem), amelyik foszlott, nyúlott, szakadt, és vágta az ínyem. Néha ezzel is felsértem az ínyem, de ez talán inkább az én bénaságom. Nem vettem észre, hogy fehérebbek lennének a fogközeim a használatától, de teszi a dolgát, eltávolítja a lepedéket, az ára rendben van, sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

googles

2015. szeptember 23.

Nagyon szuper fogselyem. Nekem nincsenek nagy helyek a fogaim között, tehát állíthatom, hogy nem foszlik és nem bántja az ínyt sem.
Használtam olyan "sensitive" típust, ami vízzel (vagy nyállal) érintkezve rögtön megvastagodott és ugyan valóban eltűnt az éle, tehát kevésbé tudta felsérteni az ínyt, a fogak közé így viszont rögtön nem fért be.

Na EZ nem olyan, ez nagyon jó, ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Na EZ nem olyan, ez nagyon jó, ajánlom.

HorvathEva

2013. december 19.

Nekem először jónak tűnt, de újabban mindig foszlik használat közben. Fehérítő hatást nem tapasztaltam és néha napján nekem is beleszalad az ínyembe, ami eléggé kellemetlen. Sajnos a felső fogsorom elég szoros, nem is merem rajta használni, mert volt, hogy beleszakad és alig bírtam kiszedni a fogaim közül. =(
Kár, azért elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Kár, azért elhasználom.

Nessy

2013. július 22.

A sima zöldet szoktam használni, vagy az Oral-B kis kör alakú dobozos fogselymét, de most gondoltam beújítok erre. Nekem nagyon nem érte meg. Vékonyabb, mint a fent említett kettő és szinte vágja a fogínyemet, emellett jóval könnyebben foszlik. Nekem is elég szorosak a fogaim, de ez valahogy nagyon nem...visszatérek inkább a zöldhöz. Mentolosságra, viaszosságra azonosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

beautifullife

2013. június 25.

Megszokásból a legtöbb ember,aki nem KM-ás a neves fogápolókat veszi meg,mert nem merik kipróbálni az olcsót,a "No Name"-et. Bevallom: én is ilyen voltam,pedig ennyi pénzért aztán semmit nem veszíthettem volna. Korábban egy ismert márka fogselymét használtam,de rémes volt.Alig sikamlott,így mindig úgy kellett kiimádkoznom a már ezer darabra bomló selymet a fogaim közül.
Ez viszont csodaszer!Azért is fehérítőt választottam,mert a fogközeim és a fogfelszínem között hangyányi színkülönbség van.Sokat hezitáltam,hogy megéri-e majd megvennem,mert a többi Dontodent fogselyem kétszáz forinttal olcsóbb,és dupla annyi van benne,de amint megláttam,hogy még így is olcsóbb a többinél,beledobtam a kosaramba.Nem bántam meg,csodás használni!Rendesen csúszik a fogak között és még egyszer sem foszlott szét,pedig én aztán kegyetlenül bánok velük.Tökéletesen tisztít és ami a legjobb: erőteljesen halványul a fogaim közötti színkülönbség,pedig csak háromszor használtam.
Tarthatnak felőlem pisztolyt is a fejemhez,nem mondok le se róla,se eleve a márkáról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

bandita

2013. február 24.

Véletlenül találtam rá az antibakteriell verzió mellett, amelyet eddig használtam. Istenien siklik még a legeslegleglegszorosabb fogközeimben is!
Ha csak 30 métert tartalmazna is, simán megérte volna az érte kiadott pénzt, mivel nála jobbat még nem találtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 24.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax