Dontodent

Ár:   649 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   150 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Terkabarka, Módosítva: 2020. április 15.

Kiszerelés:   150 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fémmentes fogköztisztító pálcikák kíméletesen tisztítják meg a fogak közötti réseket, miközben masszírozzák a fogínyt. Gyengéden illeszkednek a fogközökbe, rugalmas, lekerekített végük pedig megakadályozza a fogíny felsértését. Használatukkal hatékonyan távolíthatók el az ételmaradékot és lerakódások.

vivvivienviv

2021. július 18.

Fogszabályzó mellett használom, sok venne benne, hasznos, a legkisebb helyekre is befér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Terkabarka

2020. április 22.

Ez a termék fogpiszkáló, nem a többméretű kis kefe (amiről az előttem szóló beszél), de én nagyon szeretem (jobban, mint a keféket, olcsóbb is :)).
A szimpla fa fogpiszkálónál sokkal jobban használható, mert nem törik, elég vékony, hogy kis résekbe is beférjen, és kellően rugalmas ahhoz, hogy ne sértse fel az ínyemet. Az egyik fele sima (illetve kissé recézett) vég, a másikon 2 oldalt mini kefeszerű műanyag szőröcskék vannak, mindkét felét szeretem.
A fogselyemnél egyszerűbben és diszkrétebben használható, a fa fogpiszkálónál pedig sokkal kíméletesebb és hatásosabb.
Nálam alapdarab lett :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

Nálam alapdarab lett :)

Emimo

Korcsoport: >54
2020. április 15.

Szuper! Klasszisokkal jobb, mint a fogcérna. Fogorvos javasolta; keresgéltem a kis miniatűr üvegmosóhoz hasonlító kefécskéket a dm-ben, és több méretűt (színűt) vettem. Fantasztikusan jók ezek a kefék, mindent kiszednek, és semmit nem sértenek fel.Mindenkinek ajánlom, akinek olyanok a fogai, hogy hajlamosak közéjük menni bizonyos ételek. Ezekkel villámgyorsan, szépen, mindent ki lehet szedni. Szuper találmány, jó kivitelezés, többféle hézagra többféle méret, csinos, biztonságos. Remek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 15.