Dontodent

Ár:   379 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. április 8.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Puha fogkefe, extra finom sörtékkel
  • Kíméletes tisztítás az érzékeny fogaknak
  • Gyengéden masszírozza a fogínyt
  • Puha nyelvtisztítóval

4 színben kapható

Kitsyke

2021. április 4.

Nem valami jó fogkefe, puhasága közepes.... Mintha picit felsértené a fogínyem, azóta vérzik... Facen ajánlották de nekem nem jó...Colgate Soft fekete sokkal jobb, puhább és kisebb, jobban lehet vele tisztítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

llucia

2020. szeptember 14.

Igényes kivitelezésű svájci gyártmány. Curaproxot használok, ami szintén svájci, de 4-szer ennyibe kerül. Számomra ez nagyon puha, egy kicsit "nyomósabb" fogmosás nem tesz jót a kefe formájának, állagának. Azoknak lehet használható, akik valóban nagyon puha sörtéjű kefét szeretnének. Fogása, anyaga kifogástalan, de hogy mennyire soft a soft, azt használat nélkül nehéz előre kitalálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Andrea456

2020. július 14.

Online rendeltem még a korlátozások alatt, hogy legyen egy tartalék fogkefém, és feketét kaptam, ami nagyon tetszik. Mivel évek óta már Curaprox fogkefét használok, ezért szokatlan volt először, hogy ennek jóval kevesebb a sörtéje, viszont azok szétnyílnak fogmosás közben. A feje nagyobb, mint a Curaproxé, így könnyű a hátsó fogakat is megmosni vele, ráadásul nyelvtisztítója is van. Pár használat után viszont azt vettem észre, hogy hiányzik a Curaprox alaposabb tisztítása, úgyhogy őt csak a nyelvtisztítója miatt tartom meg. A sörtéi tényleg puhák, úgyhogy aki egy olcsó és jó fogkefét szeretne, annak jó választás lehet.
(Közben az ára 399 Ft-ra emelkedett.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

(Közben az ára 399 Ft-ra emelkedett.)