Dontodent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: cinikus, Módosítva: 2013. december 16.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 2 választható fokozat:
  • Aktív: az egészséges fogíny számára
  • Szenzitív: az érzékeny fogíny számára
  • A percenkénti 6800-7600 jobb és bal irányú oszcilláló mozdulattal alaposan eltávolítja a lepedéket.

Alice83

2015. május 23.

Alapvetően nagyon jó kis készülék lenne,jó árban de sajnos én már túl adtam rajta..szerintem a fej egy kicsit nagy(hasonló az oralb-hez), de ezt még elnézném...viszont akárhányszor használtam mindig egy idő után (ált. 2 hét) előjött valamiféle szájfertőzés(ajkaim széle kirepedt csúnyán)amit nehezen kezeltem ki..rájöttem h a fogkefétől van, ugyanis a fejen található egy csavargatható elem amivel a sebességet lehet állítani, nos sajnos alatt összegyűlik a fogkrém és gondolom attól van..csak én használtam a fogkefét, cseréltem fejet többször, fogkrémet, kitisztítottam az elem alatt(amennyire lehetett), fertőtlenítettem, de mindig előjött egy idő után..soha ilyen problémám nem volt, nem vagyok herpeszes típus, amióta nem használom azóta nincs semmi bajom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

magnes

2013. december 22.

Nemrég vettem ilyet, nekem tetszik. Régebben használtam akkus OralB-t, ebben pont az elemessége tetszik, hatásosságban meg nem érzek különbséget. Ellenben sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 22.

cinikus

2013. december 10.

"Újratölthető elem is használható", így az egybeépítettek hátrányai: feltöltésre várakozás, akkumulátor élettartam a múlté lehetne. De ez sajnos nem teljesen igaz: az elég nehezen kivehető elemtartó rugója nem érintkezik a NiMH akkuk + pólusával (egy "alátéttel" kiküszöbölhető), és ezekkel a 2,4 V miatt alacsonyabb a fordulatszám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 10.